Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: Decoholic   www
Na seznam kategorie

Na návštěvě u Robin

Dynamické bydlení plné barev
Dřevo v hlavní roli!
Na návštěvě u Robin
Přidat do stylu

Na návštěvě u Robin

Vítejte u Robin v nádherném skandinávském a sofistikovaném interiéru. Celý byt provází tlumená a matná barevnost. Jednoduchý a podpůrný odstín šedé barvy zvýrazňují mosazné doplňky a vyzdvihují tak eleganci celého interiéru. Inspirujte se!

Centrum celého bytu zaujímá kuchyň společně s obývacím pokojem. Obě místnosti jsou spojeny v jednu, přesto má každá svůj vlastní styl a vzájemně se propojují. Jednoduchou bílou linku doplňuje mosazná armatura a kuchyňské úchytky. Výrazným prvkem je černá jídelní souprava.

Využití různých odstínů šedé je v tomto bytě bezchybné. V malém kuchyňském a jídelním prostoru je dřevěný stůl a židle, jejichž obohacujícím barevným schématem jsou kovové nožky. Dramatický, ale stále elegantní prvek.

Obývací část se skládá z impozantních kousků - základem je jemně šedý koberec, díky němuž působí antracitová pohovka, křeslo a konferenční stolek, uceleně. 

Malé interiéry mají v oblibě zrcadla. Víte, proč tomu tak je? Celkově zvětšují prostor a rozšiřují pohled na místnost, samozřejmě v závislosti na tom, kde jsou umístěny. Další výhodou je, že prostor je vyplněn přirozeným světlem.

Víte, co všechno dokáže v interiéru původní cihla? Dodává domácnosti útulný komfort a jedinečnou atmosféru. Ačkoli má většina dekorů modernistickou a sofistikovanou funkci, cihlová zeď dodává interiéru zemitý prvek. Jedná se o příjemný dotek v jinak moderním prostředí.

Podobné kamenné lampy můžete zakoupit i na našem e-shopu!

Prostor je velmi elegantně zabalen do výklenku s obloukovou enklávou, která je obklopená cihlovými stěnami a unikátním posuvným úložným prostorem. Skvělou vychytávkou je i oddělující skleněná příčka s kovovými rámy.

Šedá symbolizuje klid a stabilitu, je nadčasová a klasická, přesto zůstává neutrálním odstínem a do ložnice se bezpochyby perfektně hodí.

Funkce zrcadla v podobě posuvných dveří úschovného prostoru je zjevná i v malé chodbě.

V koupelně se Robin drží jednoduchých prvků - bílé dlaždičky v kombinaci s černou dřevěnou skříňkou jsou trefou do 'černého'.

 

Kam dál?

Dokonalá garsonka se skleněnou příčkou

Útulná minimalistická garsonkaDiskuze

Články

 

Moderní etno interiér

Bydlení, které dýchá jedinečnou kombinací stylů

 

Anglické barevné kombinace

Jak kombinovat barvy v interiéru

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)