Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: Decoholic   www
Na seznam kategorie

Skandinávské bydlení s dokonalou kuchyní

Kouzelná renovace starého domu
Šedé tóny v minimalistickém interiéru
Skandinávské bydlení s dokonalou kuchyní
Přidat do stylu

Skandinávské bydlení s nádhernou kuchyní

Pojďte se s námi podívat do úžasného bytu! Budete jím naprosto okouzleni, tento interiér je plný skandinávské nádhery a originálních detailů. Svou inspiraci hledá v minulosti a kombinuje ji s moderními prvky. Celý interiér se pak jeví jako unikátní umělecké dílo. Pojďte se s námi podívat do krásného, ale přesto útulného bytu.

Bílá kuchyň je typickým příkladem skandinávského stylu. A nejen ona. Bíle natřená dřevěná podlaha působí vzdušným dojmem a otevírá prostor - na to si skandinávský design velmi potrpí.

Dalším nádherným rysem jsou otevřené police, dřevěná linka a jednoduché bílé obklady. Všimněte si i originálních doplňků - jak se vám líbí osvětlení v podobě zavěšených lampiček?

Máte doma tuto skvělou vychytávku na koření, cukr a mouku? Skleněné zásuvky se vrací do módy a jsou velmi stylové!

Členění interiéru je velmi praktické. Do výklenku byl umístěn jednoduchý skládací stolek v retro stylu, ke kterému dokonale ladí plechový lustr.

Kombinujte styly a barvy! Uklidňující a přesto výrazná barva - modrá - se do této místnosti perfektně hodí. Dokonale ladí s koženým křeslem a ratanovými pohovkami. Všimněte si původní štukové výzdoby - dodává celé místnosti šarm a eleganci.

Pracovna, o které se každému sní. Psací stolek z masivního dřeva je v kombinaci s originálními židličkami a dokonalou dřevěnou knihovnou úžasným pracovním koutkem, co myslíte?

Kam dál?

Studentská garsonka v moderním stylu

Na návštěvě u RobinDiskuze

Články

 

Tipy pro vytvoření šetrného interiéru

Šetrný nikoliv laciný styl

 

Venkovské bydlení

Nádherná chalupa pro život

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)