Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: ForInterieur   www
Na seznam kategorie

Snové bydlení podle Josepha

Interiéry inspirované dýní
Kouzelný interiér podle Joanny
Snové bydlení podle Josepha
Přidat do stylu

Snové bydlení podle Josepha

Vítejte u Josepha! Nádherný moderní interiér, jehož dominantou je kouzelný výhled na jezero, se může pyšnit také svým atypickým uspořádáním. Provedení tohoto interiéru je zkrátka famózní, propracované detaily a jedinečné doplňky v neutrálních tónech. Zaručené kouzlo domova tkví v přírodních materiálech a texturách, jako je dřevo, měď nebo kůže.

Nádherná kuchyně s jedinečnými lustry, které jsou uspořádané podle pravidla páru.

Joseph si nezakládá pouze na přírodních tónech, ale také přirodních motivech. V celém interiéru jsou zřejmé lesní a zvířecí prvky.

Koutek, kde si prostě odpočinete! Jemné tóny modrého semiše příjemně ladí s šedou a přírodní barvou. Uklidňující čtecí koutek je pro relaxaci jako stvořený.

Obývací pokoj nebo knihovna? Obojí! I v tomto případě zde bylo využito pravidlo páru - všimněte si stejně řazených polic s knihami a zrcadlem v přímém středu.

Víte, že kamenný krb dodává celé místnosti domácí a útulnou atmosféru?

Interiér nabízí nádherné a umělecké pohledy.

Všimněte si, že i v ložnici se projevuje pravidlo páru. V tomto případě se jedná o naprostý skvost v podobě úzké lavice pod okny - dokonalé místo pro odpočinek, nemyslíte? Bílou pohovku s úschovným prostorem, lampičkami a polštářky, doplňují dlouhé lněné závěsy v šedém odstínu. 

Kam dál?

Kouzelný interiér podle Joanny

Na návštěvě u NinyDiskuze

Články

 

Smyslně a elegantně!

Nádherný švédský byt s luxusními doplňky

 

Krby v designu obývacích pokojů

Prožijte zimu u tepla moderních krbů

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)