Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: Alvhem   www
Na seznam kategorie

Kouzelný interiér podle Joanny

Snové bydlení podle Josepha
Malé bydlení podle Rity
Kouzelný interiér podle Joanny
Přidat do stylu

Kouzelný interiér podle Joanny

Jak vypadá kouzelný interiér podle interiérové designérky Joanny? Pojďte s námi na návštěvu do malého funkčního bytu s krásnou kuchyní a obývacím pokojem. Díky výrazné rekonstrukci můžeme obdivovat elegantní kombinaci původní cihly a minimalistického textilu. Inspirujte se!

Cihlové zdi jsou extrémně výjimečné a doplňují jakýkoliv interiér. Ať už se jedná o rustikální, elegantní, barevné nebo industriální místnosti, cihla dodává přírodní prvek. Přírodní prvky oživují prostor a vytvářejí pocit pohody a nadčasovou eleganci.

Bílá kuchyň je typickým příkladem skandinávského stylu. A nejen ona. Bíle natřená dřevěná podlaha působí vzdušným dojmem a otevírá prostor - na to si skandinávský design velmi potrpí.

Přímý vstup na terasu hned z kuchyně je sen každé ženy.

Jídelna je součástí kuchyně, ale i obývacího pokoje. Malý prostor potřebuje vzdušný nábytek, z toho důvodu byl navrhnut kinetický konferenční stolek a skládací jídelní stůl.

Stylová kožená křesla jsou naprostým skvostem celého skandinávského interiéru. Obyčejná bílá místnost s jednoduchými doplňky a zlatými akcenty. Inspirujte se tímto obývacím pokojem a dodejte svému bytu šmrnc!

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak správně umístit obrazy na zeď? Joanna vytvořila dokonalý obrazec, který je bezvadně zakomponovaný k dalším neobyčejným doplňkům - tónované zrcadlo nebo rustikální lustr.

Bíle natřená dřevěná podlaha je základem každého skandinávského interiéru. Opticky rozšiřuje prostor a působí vdušně.

Pracovna - velmi důležitý koutek v tomto interiéru. Podívejte se, jak málo stačí k vytvoření dokonalého pracovního koutku. Jednoduchý stolek ze světlého dřeva, pohodlné křeslo a praktické doplňky!

Původní dveře s modrou patinou? Proč ne! Vsaďte na kontrasty!

Šatna v ložnici je šikovně ukryta za dlouhý bílý závěs! Nezapomeňte, že textilem nikdy nic nezkazíte, naopak, dodává interiéru útulnost a domácí atmosféru.

Koupelna v černé a bílé? Jediný kontrast, kterým nic nezkazíte. Všimněte si také přírodních doplňků, které vyzdvihnou i tak malou místnost, jakou je tato koupelna.

Kam dál?

Industriální bydlení s příčkou

Smyslně a elegantněDiskuze

Články

 

Letní grilování v romantické zahradě S&I

letní grilování v romantické zahradě

 

Bydlení podle Ully Koskinen

Inspirujte se stylem designérky

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)