Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: Bloglovin   
Na seznam kategorie

Venkovské bydlení tón v tónu

Bydlení podle Stelly
Interiéry inspirované dýní
Venkovské bydlení tón v tónu
Přidat do stylu

Venkovské bydlení tón v tónu

Rustikální venkovské bydlení, které je plné nádherných detailů vás naprosto okouzlí. Pojďte s námi na návštěvu do venkovského domu, jehož výjimečnost spočívá hlavně v přírodních materiálech, hravosti detailů a dokonalou souhrou béžových odstínů. Inspirujte se!

Jednoduchá kuchyně v příjemném venkovském stylu, pro který jsou typické přírodní materiály. Inspirujte se dokonalou kombinací dřeva a bílé barvy. 

Otevřete malou místnost alespoň opticky! Jak na to? Inspirujte se touto kuchyní, která se pyšní otevřenými policemi. Zavřené skříňky zbytečně uzavírají prostor a působí stísněně. Vyvarujte se tomu!

V útulném obývacím pokoji převládají světlé tóny. Nábytek je umístěn tak, aby utvářel pravé úhly a sjednotil se v celek.

Jednoduché dekorace a prvky by měly být součástí každého interiéru. Nebojte se květin a nešetřete s nimi, dodají vašemu domovu pravou domácí atmosféru.

Průhled z ložnice do kuchyně a obývacího pokoje je fascinující. Díky dokonalé souhře materiálů dostává interiér úplně jiný rozměr. Inspirujte se i původními dřevěnými trámy. Všechny místnosti k sobě úžasně ladí.

Kam dál?

Dokonalé místo pro život

Koupelna na chalupuDiskuze

Články

 

Anglický venkovský styl

Nadčasový anglický styl inspirovaný přírodou

 

Moderní etno interiér

Bydlení, které dýchá jedinečnou kombinací stylů

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)