Styl & interier
přihlásit| registrace |
Na seznam kategorie

Jak bydlí Cyril a Julie

Skandinávský interiér s prvky retra
Útulná minimalistická garsonka
Jak bydlí Cyril a Julie
Přidat do stylu

Jak bydlí Cyril a Julie

Podívejte se spolu s námi, jak bydlí Cyril a Julie. Jejich nádherné bydlení vás zaujme svým neotřelým způsobem, jak z venkovského domu vytvořit moderní místo pro život! Cyril a Julie nechtěli narušit konstrukci starého domu, proto se rozhodli, že ponechají nosné trámy, otevřou prostor místností a tím maximalizují denní světlo. Inspirujte se!

Vstup si ponechává svůj venkovský styl. Bílá omítka je v kontrastu s šedo-modrými okenicemi a dřevěným lemováním to pravé! 

Julie umí dokonale kombinovat lehce venkovský a mírně průmyslový styl. Nosná konstrukce v jídelně je typickou ukázkou venkovského stylu a otevírá obývací pokoj. Díky ponechané původní cihle se místnost zesvětlila, ale díky zvoleným materiálům si ponechala drsný vzhled.

Obývací pokoj je plný konstrastů - šedomodrý gauč s venkovským přehozem a polštářky, původní cihla a dřevo, které dokonale ladí s malým konferenčním stolkem a v neposlední řadě kovovo-skleněná konstrukce, oddělující dvě místnosti. Všimněte si i retro a industriálních doplňků, líbí se vám?

Malá, ale útulná pracovna, nemyslíte? Starému pracovnímu stolku se zásuvkami byl navrácen nový život, když se Julie rozhodla trávit svůj volný čas uměleckou tvorbou. Pracovna v sobě ukrývá spoustu zajímavostí, ať už se jedná třeba o originální uspořádání zrcadel či o nádherný design židlí.

Čtenářský koutek je nedílnou součástí každého domu. Přírodní barevnost je hlavním rysem celého domu, ale v této místnosti je nejvyváženější. Šedé křeslo je společně s malým odkládacím stolečkem úžasnou dekorací.

 

Kam dál?

Stodola proměněná ve venkovské bydlení

Rustikální eleganceDiskuze

Články

 

Garsonka plná barev

Malý interiér pro mladou dvojici

 

Podzimní atmosféra šedých tónů

Útulný byt plný přírodních tónů a vzorovaných akcentů

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)