Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: Deee   www
Na seznam kategorie

Nový lesk starého interiéru

Tady bydlí kouzelnice
Obrázky z romantického kapradí
Nový lesk starého interiéru
Přidat do stylu

Nový lesk starého interiéru

Nelehký úkol stál před designérkou a současně majitelkou starého interiéru v samém centru města. Podívejte se s námi, jak může vypadat citlivá rekonstrukce klasické bytu s vysokými stropy.

Elegantní rekonstrukci předcházela nezbytná a náročná oprava a údržba celého interiéru, došlo tak na obnovu rozvodů, odpadů, topení, izolací a oken. Nevyhnutelná byla i renovace původních podlah a vysokých dveří, zachovány byly klasické krby, které jsou jedinečnou ozdobou interiéru.  

Interiér je kombinací moderního stylu s retro prvky a lehkým skandinávským lookem. Stěny jsou vymalovány v neutrálních barvách, kde převažují především odstíny šedé, bílé a černé. Vytvořením neutrálního pozadí pak mohla být zachována jedinečnost každého kousku původního nábytku a zařizovacích předmětů.

Čisté linie a šedá barva v kuchyni přináší do interiéru moderní vzhled, zatímco světlemodré retro doplňky dodávají jiskru. Za pozornost stojí zejména stylová lednice a netradiční vzor dlažby. Podobné koncepce se drží i zbytek celého bytu, kontrasty nového se starým, barevného s neutrálním jsou patrné zejména v jídelně a dětském pokoji. Designérka kombinovala neutrální barvy s výraznější podlahou, retro nábytkem a barevnými doplňky. Jednoduchý a elegantní přístup v modernizaci starého bytu byl výbornou volbou, co myslíte?

Kam dál?

Barvy francouzského stylu

Bytové doplňky v provensálském stylu

Dekorujeme s bylinkami

Foto:  Laetitia Philippe & RissettoDiskuze

Články

 

Květnové limitky za SUPER CENY!

Limitovaná kolekce ratanových doplňků doplňků za skvělé ceny je časově omezená!

 

Nákup nábytku na internetu? Proč ne?

Je nábytek tím správným zbožím pro nákup po internetu?

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)