Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: Decoholic   www
Na seznam kategorie

Dokonalá garsonka se skleněnou příčkou

Rustikální elegance
Bývalý školní dům
Dokonalá garsonka se skleněnou příčkou
Přidat do stylu

Dokonalá garsonka se skleněnou příčkou

I tak malý byt, jakým je tato garsonka, může být jedinečný. Nevěříte? Podívejte se spolu s námi na tuto inspiraci, ve které je chytře zabudována skleněná příčka, která elegantně odděluje kuchyni a ložnici. Vítejte u mladé designérky Frey!

Freya má styl! Dokázala v malém prostoru vykouzlit dokonalou atmosféru. Skleněná příčka je elegantní a velmi praktická, odděluje totiž ložnici a jídelnu. Lněné závěsy v ložnici zaručují útulnou atmosféru a pocit soukromí.

Díky skleněné příčce mohl vzniknout kout pro spaní i kout pro vaření. Všimněte si, že každá místnost má svůj osobitý styl a charakter.

Originální designový lustr v kuchyni vypadá báječně. Dokonale ladí s jednoduchým skandinávským nábytkem.

Do malého bytu volte raději světlé pohovky a jednoduchý nábytek. O to více se pak můžete zaměřit na rozmanitost materiálu a motivů doplňků. Zavěšený nábytek interiér odlehčí a provzdušní.

Výraznou podlahu kombinujte s lehkým nábytkem na tenkých nožkách - interiér bude působit moderněji a bude se mu lépe dýchat.

Kam dál?

Dřevo v hlavní roli

Útulná minimalistická garsonkaDiskuze

Články

 

Sedm barevných trendů v interiéru

Plánujete letos modernizaci svých interiérů? Od veselých žlutých až po bezproblémové béžové, existuje spousta krásných barev, které budou inspirující pro váš další projekt dekorování a zvednou vám náladu.

 

Interiér v duchu principu Zen

Jak dekorovat podle Zen?

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)