Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: Decoholic   www
Na seznam kategorie

Krásné bydlení ve stylu Indie

Chytré menu S&I
Bydlení podle Olivie
Krásné bydlení ve stylu Indie
Přidat do stylu

Krásné bydlení ve stylu indie

Nahlédněte s námi do krásného bytu interiérové designérky Silvie, která obdivuje skandinávský styl v kombinaci indie. Atypický interiér s bílými doplňky a dřevěnými trámy vás zavede do boho světa, skandinávských detailů, originálních doplňků se severním motivem a minimalismu. Svou inspiraci hledá v přirodě, kombinuje materiály a vnáší do celého interiéru osobistost a styl. Inspirujte se!

Obývací pokoj. Základní ukázka skandinávského interiéru, který vyniká v přírodních materiálech, kombinaci černé a bílé, nadmírou textilu a v neposlední řadě i neopracovaným dřevem. Skvělým příkladem jsou i lesklé materiály u doplňků - váza, svícen, ale i květináč.

Originální dřevěná křesla s bílými podsedáky dělají v interiéru divy. V kombinaci s dřevěnými stolky, ať už se jedná o malý taburet či o velký konferenční stolek, vždy si můžete být jisti, že žádnou chybu neuděláte.

Ložnice v bílé si zakládá na minimalistickém provedení a hlavně užití minima doplňků. V tomto případě postačí pouze postel s velkými polštáři, odkládací či noční stolek, ale i křeslo. Obdivujeme také originální lustr s členitou kostrou a lněným stínidlem, které dokonale ladí k polštářům a plédu.

A co víc?

Všimněte si čela postele, které je složené ze starých okenic. Skvělý nápad, jak dodat vaší ložnici styl a šmrnc.

Pro skandinávce je důležité světlo a čistota v barevných tónech, proto v jejich interiérech nehledejte žádné pestrobarevné variace. V tomto případě Silvie zvolila světle šedou pohovku a křeslo, kterou kombinuje s pletenými doplňky. Nádherná skandinávská závěsná dekorace dodává interiéru domácí atmosféru a pohodu, polštáře jsou v kontrastu a doplňují tak skříň s prosklenými dvířky. Za zmínku stojí také fakt, že se ve velké míře setkáme i s přírodními materiály, jako je třeba nepravidelný kožený koberec.

 

Kam dál? 

Útulná atmosféra v interiéru díky textilu

Bydlení podle OlivieDiskuze

Články

 

Využijte prostor za vaší postelí

Rada, jak využít prostor ve vaší ložnici nebo dětském pokoji

 

Změňte tvář své kuchyně!

Několik jednoduchých rad jak oživit vaši kuchyň

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)