Styl & interier
přihlásit| registrace |
skandinávský styl / kuchyně
| |

Skandinávská kuchyně vás oslní svým přístupem k prostoru  

goto 1 2 3 4 5 goto

Skandinávská kuchyně vás oslní svým přístupem k prostoru

Skandinávské kuchyně jsou pověstné svým chytrým řešením, a to jak umístěním kuchyňské linky v prostoru, tak i samotným množstvím úložného prostoru, kterého v kuchyni nikdy není dost. Kuchyňská linka je vždy projektována s ohledem na potřeby domácnosti. V kuchyni ve skandinávském stylu se tak můžeme setkat s linkami různorodých velikostí i barev. Někdy se jedná o linky přes půl místnosti, jindy zase zabírají jen kousek prostoru nebo jsou naopak ještě rozšířeny o varný můstek. Jedno ovšem mají společné – precizní zpracování a kvalitní dřevěnou konstrukci.

Vaření v kuchyni ve skandinávském stylu vás bude bavit

Skandinávské kuchyně v moderním pojetí často propojují prostor, kde se připravují pokrmy s prostorem jídelním. Jestliže to prostor kuchyně dovolí, je tento interiér obohaceny o jídelní stůl s židlemi. Jedná-li se o menší dispozici, navazuje na kuchyňskou linku barový pult s barovými stoličkami. Jídelní i barové sestavy pak svým dekorem doplňují styl kuchyňské linky a jejich barevnost se nese v odstínech přírody.

Diskuze

Články

 

Babí léto s dýní

Tak trohu jiná dýně

 

Bydlení podle Olivie

Nádherné letní bydlení

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)