Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: Alvhem   www
Na seznam kategorie

Interiér s květinami podle Moniky

Nádherný interiér s dotekem jara
Sezóna 2019 zahájena!
Interiér s květinami podle Moniky
Přidat do stylu

Interiér s květinami podle Moniky

Pojďte se s námi podívat, jak bydlí designérka Monika! Nahlédněte do jejího útulného bydlení a inspirujte se neskutečnou dávkou skandinávského designu. Podívejte se, jak dokonale k sobě ladí přírodní, tmavé a bílé dřevo, jak důležité jsou detaily a v neposlední řadě, co dokáží s interiérem udělat květiny. Inspirujte se!

Nádherná moderní kuchyně s jedinečnými doplňky. Moderní matný povrch vypadá v malém prostoru báječně a otevírá prostor. Nebojte se použít tmavé a přírodní odstíny i na kuchyňskou linku, v kombinaci s bílou vypadá skvěle! A čím dodat celé místnosti kouzelnou atmosféru? Jedině květinami! Celou místnost projasní a oživí!

 

Kuchyně propojená s nádherným malovaným obrazem vás okoulí. Jejich dokonalá souhra tkví ve správném rozmístění jídelního stolu a doplňků.

Moderní doplňky jsou v tomto interiéru nepostradatelnou součástí.

Obývací pokoj ve skandinávském stylu s přírodními akcenty je výbornou volbou do moderního bytu. Kouzlo skandinávského stylu je v jeho jednoduchosti, proto si vystačíte s bílou barvou, světlým nábytkem a několika tmavšími doplňky.

Kombinace industriálního stylu a klasiky v podobě původních štuků je v tomto případě velmi zajímavá! Nebojte se kombinovat nekombinovatelné! Industriální lustr vypadá báječně!

Zelená prostě patří do interiéru! Obzvlášť na jaře. Proto jsou pokojové rostliny v bytě opravdu nepostradatelné. Vy sami si můžete vytvořit vlastní osobitou atmosféru! Květiny navíc pomáhají regulovat vlhkost, předávají do ovzduší kyslík a do svého interiéru vnesete alespoň jemný nádech přírody.

Kontrast tmavé podlahy a bílých zdí vytvoří skvělý akcent. Nebojte se tmavou podlahu využít i v tak malé místnosti, jako je třeba chodba. Dodá jí šmrnc! Inspirujte se.

Přírodní dřevěná podlaha s bílým nádechem je základem pro skandinávský interiér. Oživte ji jarními větvičkami, zelená barva nádherně rozzáří celou místnost.

Květin není nikdy dost a dokáží udělat z každého místa útulné bydlení. I v ložnici nesmí chybět květiny ve  skleněné váze.

 

 Diskuze

Články

 

Bydlení ve stylu Shabby Chic

Inspirujte se oblíbeným stylem Shabby Chic

 

Novinka! Společenské večírky jinak!

Uspořádejte společenský večírek nebo firemní setkání stylově a jinak!

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)