Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: Bloglovin    www
Na seznam kategorie

Kombinace francouzského šarmu a skandinávské čistoty

Bydlení podle Luisy a Paula
Krásné bydlení ve stylu Indie
Kombinace francouzského šarmu a skandinávské čistoty
Přidat do stylu

Kombinace francouzského šarmu a skandinávské čistoty

Pojďte se s námi podívat do úžasného bytu! Budete naprosto okouzleni kombinací francouzského šarmu a skandinávské čistoty. Tento interiér je plný originálních detailů a příjemných pastelových tónů. Svou inspiraci hledá v minulosti a kombinuje ji s moderními prvky. Celý interiér se pak jeví jako unikátní umělecké dílo. Pojďte se s námi podívat do krásného, ale přesto útulného bytu. Inspirujte se!

Přivítejte jaro v této nádherné kuchyni s pastelově modrou kuchyňskou linkou, jídelní soupravou z tmavého dřeva a měděnými doplňky. Kouzelná kombinace, která rozzáří každou místnost! Inspirujte se.

Jídelna, která je součástí kuchyně, je plná francouzského šarmu a skandinávské čistoty. Na první pohled vás zaujme černobílá fotografie v černém rámu. Masivní jídelní stůl s židlemi k němu dokonale ladí.

Náš tip!

Nebojte se měděných odstínů a doplňte jimi celou místnost - od svítidel až po armatury.

Čistota linie - tím se vyznává skandinávský styl. Jemná barevnost doplněná výraznými doplňky a luxusními materiály - mramor.

Kachlová kamna jsou sice výrazným akcentem celého obývacího pokoje, ale na paty jim šlape černobílá fotografie ve středu místnosti. Jedná se o zajímavou kombinaci moderního a klasického stylu, kterou doplňuje jednoduchý nábytek a podložka se zvířecím motivem. Dohromady tvoří úžasný celek. Inspirujte se!

Dřevěná podlaha je typickým znakem severského stylu. Úchvatný průhled místnostmi, nemyslíte?

Skvostný obývací pokoj zdobí velká okna s šedými závěsy a původní podsvícená štuková výzdoba.

Jak správně rozložit na stěnu obrazy? Je to jednoduché, ale měli byste dbát na důležité pravidlo - pravidlo páru a středu. Velká středová fotografie a dvě menší na straně.

Jednoduchá ložnice v temnějších tónech je krásným příkladem skandinávsko-moderního stylu. Dlouhé temné závěsy jsou nejlepším praktickým doplňkem.

Inspirujte se báječnými tapetami na této toaletě, líbí se vám?

 

Kam dál?

Bydlení podle Jonáše

Dynamické bydlení plné barevDiskuze

Články

 

Interiér v duchu principu Zen

Jak dekorovat podle Zen?

 

Francouzská elegance v interiéru

Francouzská elegance v interiéru

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)