Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: Deee   www
Na seznam kategorie

Pomoc designera

Několik rad pro dekorování v retro stylu
Zelený trend v interiérech
Pomoc designera
Přidat do stylu

Nákup s designerem

CENA SLUŽBY:
6 400,- Kč

 

 

 

 

 

 

 

Také se vám stává, že jdete do obchodu pro konkrétní tapetu, vázu, židli nebo koberec, ale lákavá nabídka Vám na místě úplně zamotá hlavu? Vyvarujte se zbytečného utrácení a nepříjemného vracení nepovedených nákupů!

Jedinečná aplikace Můj styl nám umožní společně předvybrat vhodné zařizovací předměty, dekorace a obchody pro váš styl a interier. Poté se společně vydáme na celodenní nákup, při kterém zkrotíme vaše nákupní vášně a dohlédneme na správný výběr interierového vybavení.

Napište nám, v čem potřebujete naši pomoc a připojte fotografie svého interieru. Spojíme se s vámi a domluvíme se na podmínkách naší spolupráce.

 

Úklid s designerem

CENA SLUŽBY:
 
Obnovení / refresh interiéru
do 50m2 = 8 000 Kč
do 100m2 = 11 000 Kč
nad 100m2 = 15 000 Kč
 
Šatna a spižírna na klíč - zahrnuje projekt, výběr systému a doplňků, realizaci a úklid.
Nezahrnuje cenu materiálu, úložného systému a doplňků.
do 15m2 = 16 080 Kč
do20m2 = 19 300 Kč
nad 20m2 = 21 200 Kč
 
Udržovací úklid spižírny a šatny -  "úklid na klíč"
do 15m2 = 4 000 Kč
do 20m2 = 5 500 Kč
nad 20m2 = 6 500 Kč
 

Nevíte si rady, kam pověsit obrazy? Lámete si hlavu nad tím, jak rozmístit doplňky, které jste si během času pořídili? Zdá se vám, že váš domov ztratil pod nánosem doplňků a dekorací svůj styl a harmonii? Obraťte se na nás - pomůžeme vám s jeho "úklidem". Poradíme vám, kterých věcí se máte zbavit, a které naopak doplnit. Odklidíme strašáky a obnovíme atmosféru vašeho interieru.

Poradíme vám, jak přestavět stávající šatnu a spižírnu. Zrealizujeme moderní a funkční úložný systém na potraviny, úklidové prostředky i oblečení. Pokud tyto prostory ještě nemáte, poradíme vám, kam je ve vašem interieru zakomponovat.

Šatnu i spižírnu za vás v pravém slova smyslu uklidíme a názorně vám ukážeme, že i spižírna a šatna mohou mít svůj styl. Nemusíte mít strach, že vám uklizené prostory vydrží jen pár týdnů. Zavolejte naší úklidovou službu! Přijedeme a vaší spižírnu nebo šatnu znovu urovnáme a uklidíme tyto prostory za vás. Kam nemáte odvahu pustit vaši běžnou úklidovou pomoc - pusťte Styl&Interier a vaše domácnost bude dokonalá.

 

Projekt nového interiéru

CENA SLUŽBY:
Projekt na zařízení jedné místnosti
 
do 15m2 = 16 080 Kč
do 20m2 = 19 300 Kč
nad 20m2 = 21 200 Kč
 
V případě návrhu více místností, celého bytu nebo domu nabízíme zajímavé objemové slevy.
 

 

 

 

 

 

 

Konečně máte klíče od vašeho nového bydlení, ale ještě ho potřebujete kompletně vybavit. Chcete, aby vše k sobě ladilo a zapadlo do sebe jako kousky stavebnice, ale sami si na tuto komplexní práci netroufnete? Rádi vám pomůžeme vytvořit nový interier, interier stylový i praktický, interier bez dalších zbytečných investic. Interier na celý život.

 

Revitalizace interiéru

CENA SLUŽBY:
Projekt na zařízení jedné místnosti
 
do 15m2 = 16 080 Kč
do 20m2 = 19 300 Kč
nad 20m2 = 21 200 Kč
 
V případě revitalizace více místností, celého bytu nebo domu nabízíme zajímavé objemové slevy.

 

Říkáte si již delší dobu, že interier vašeho bytu nevyhovuje vašim současným potřebám a musíte s tím něco udělat? Pomůžeme vám váš domov zrenovovat a vyladit tak, abyste se v něm cítili opět příjemně. Navrhneme novou koncepci jednotlivých místností nebo celého bytu, pomůžeme vám s barevností, výběrem nábytku i nových doplňků. Přizpůsobíme návrh vašim finančním možnostem a vytvoříme nový domov pro celou rodinu.Diskuze

Články

 

Kvetoucí skořápky

Originální nápad na velikonoční výzdobu

 

Dřevo a mramor v klasické kuchyni

Atraktivní a elegantní provedení klasické kuchyně

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)