Styl & interier
přihlásit| registrace |
Na seznam kategorie

Koupelna na chalupu

Nejkrásnější lavička pod sluncem!
Industriální lampa do jídelny
Koupelna na chalupu
Přidat do stylu
Cena: info u výrobce

Koupelnové tipy na chalupu

Chcete mít pěknou koupelnu ve venkovském stylu a neumíte si poradit s výběrem zařizovacích předmětů, s barvou stěn, typem obkladů a celkovým stylem koupelny? Nevadí, podívejte se na naši inspiraci i naše tipy, kam na nákupy.

Základem této koupelny je kombinace modré, zelené a bílé barvy. K navození atmosféry správné venkovské koupelny nesmíme zapomínat na dřevěný obklad. Dnešní koupelnová studia nabízí keramiku v mnoha imitacích dřevěných prken, a pokud jste neměli štěstí a vaše chalupa se nepyšní původními dřevěnými trámy, použijte praktický a kvalitní keramický obklad. Vyhrajte si s detailem a sokl kolem stěn oživte modrou bordurou, která bude příemně ladit s čelním obkladem u vany, ostatní stěny obložte bílým obkladem a vyplňte bílou spárovací hmotou - koupelna bude vypadat mnohem větší, než ve skutečnosti je. Armatury ve stylu retro dnes zakoupíte i v hobby marketech, velmi pěknou kolekci prodává například Hornbach. Pokud neseženete zelenou umyvadlovou skříňku - nevadí, zajděte si do IKEA, výběr mají široký a tu správně zelenou barvu dostanete prakticky kdekoliv. A jestli nechcete zbytečně pátrat, pak tu máme naše doporučení:

Armatury: Koupelny Eden

Modrý obklad Faenza: Keramika Soukup


Imitace dřevěného obkladu: Peronda - Siko koupelny


Umyvadlová skříňka IKEA nebo jakýkoliv jiný "antik kousek", který si natřete na zelenou barvu RAL6001:

 

Koupelnová skříňka s umyvadlem Silveran/Hamnviken - IKEA

Zrcadlo Styl a InteriérDiskuze

Články

 

Přidej se k nám!

Do našeho týmu hledáme posily.

 

Podzimní látky pro podzimní hrátky

Barevné látky pro podzimní interiér

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)