Styl & interier
přihlásit| registrace |
Na seznam kategorie

Jak se bydlí na venkově

Odstín léta 2019? Kobaltově zelená!
Dotek Skandinávie s nádhernou terasou
Jak se bydlí na venkově
Přidat do stylu

Jak se bydlí na venkově

Jak se bydlí na venkově? Pojďte s námi na návštěvu do rustikálního venkovského bydlení, které je plné nádherných detailů. Inspirujte se kouzelnou atmosférou úchvatného domu, jehož výjimečnost spočívá hlavně v přírodních materiálech, hravosti detailů a dokonalé souhře pastelových odstínů.

Na první pohled pohádková venkovská chalupa, která je charakteristická svou kombinací přírodních a modrých tónů. Vše dokonale ladí a tvoří tak kouzelný celek

Nenechte se ale zmást! I tento venkovský dům v sobě skrývá moderní prvky, doplňky a zařízení. Kdo by nechtěl relaxovat na takové terase s bazénem?

Celá místnost je vymalována na bílo. Jedním z hlavních a estetických důvodů jsou nízké stropy. Díky barevným kombinacím pastelových tónů je interiér útulný a světlý.

Vybavení domu je z velké části původní. Všimněte si dřevěných dveří, kamenné podlahy a dřevěných trámů.

Letos jsou trendy zelené tóny, ať už světlé a nebo tmavé. Rozhodně nešlápnete vedle, když je nakombinujete s přírodním nebo natřeným dřevem.

Svěží a krásná jídelna se pyšní tmavou dřevěnou podlahou a stropem. Jednoznačným skvostem je ručně vyrobený dřevěný stůl v kombinaci s moderními lampami.

Podívejte se na náš e-shop, určitě zde naleznete lampy právě podle svého gusta!

S doplňkami to nemusíte přehánět. Venkovský styl si potrpí na minimu dekorací.

Ložnice ve venkovském stylu ve vás probudí jedinečný pocit bezpečí. Zelené a modré odstíny barev perfektně ladí s přírodním dřevem.

 

Kam dál?

Malé bydlení podle Rity

Kouzelná renovace starého domuDiskuze

Články

 

Vyražte si na jahodový piknik

Venkovní posezení v červeném s jahodami a letním ovocem

 

Kouzlo tradiční italské dlažby

Dlažba s bohatou historií pro každý interiér

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)