Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: Alvhem   www
Na seznam kategorie

Nádherný byt pro rodinu

Interiérová nádhera v Berlíně
Už dnes! Kohout & Beaujolais
Nádherný byt pro rodinu
Přidat do stylu

Nádherný byt pro rodinu

Navštivte s námi krásný byt s menší kuchyní, obývacím pokojem a dětským pokojíčkem. Díky výrazné rekonstrukci můžeme obdivovat elegantní kombinaci původní cihly a minimalistického textilu. Inspirujte se!

Skandinávský interiér je plný jemných a světlých tónů s kombinací lesklých a matných materiálů. Chodba se pyšní tmavou podlahou, která dokonale zútulňuje prostor.

Kuchyně s balkónem je snad snem každé ženy. Přírodní dřevěná podlaha je zárukou minimalistického stylu a podporuje skandinávský design. Bílé, jednoduché kachličky podporují IKEA kuchyňskou linku.

Ložnici podporuje textil. Přírodní lněné textilie se staly základem pro skandinávský design a nechávají se podpořit klasickým nábytkem z přírodního lakovaného dřeva. Všimněte si kosmetického koutku, který se svým stylem vymyká, ale zvláštním způsobem perfektně ladí s ostatními doplňky.

Obývací pokoj s přírodními doplňky doplňují barevné akcenty. Všimněte si tmavě modré pohovky, která dodává celému prostoru šmrnc a styl.

Kombinujte materiály, třeba zrovna tak, jako je to v tomto případě. Len, mramor a dřevo, působí útulně, ale zároveň luxusně.

Obývací pokoj s průhledem do ložnice a klasickými retro doplňky. Kulaté zrcadlo vypadá v takových interiérech báječně, nemyslíte?

Dětský pokoj by měl být plný barev a hraček. V tomto případě se designéři zaměřili pouze na pastelové barvy, bílou a pár dětských doplňků.

Původní cihla v koupelně je v kombinaci s bílou a tmavým dřevem to nejlepší.

 

Kam dál?

Chalupa, dokonalé místo pro život

Interiér s květinami podle MonikyDiskuze

Články

 

Chystáte oslavu? Pak musíte vědět, co právě frčí!

Inspirujte se jedinečnými produkty na dokonalou oslavu

 

Jemné tóny pro křehký domov

Použitím jemných barev navodíte křehkou atmosféru

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)