Styl & interier
přihlásit| registrace |
všechny styly / obývací pokoj
| |

Obývací pokoj tvoří srdce interiéru  

goto 1 2 3 4 5 goto

Obývací pokoj tvoří srdce interiéru

Obývací pokoj představuje hlavní dominantu domu či bytu. Samozřejmě kuchyně nebo dětský pokoj také zasluhují maximální pozornost uživatelů, ale je to právě obývací pokoj, ve kterém se schází celá rodina a do něhož uvádíme návštěvy. Mějte tedy na paměti, že nábytek obývacího pokoje, jeho vybavení, doplňky a dekorace se stanou námětem hodnocení vašich příbuzných, přátel a známých. Proto styl a design této místnosti musí vyjadřovat individualitu obyvatel.

Možnosti a variace obývacího pokoje

Jaký bude váš obývací pokoj? Ať už preferujete tradiční nebo moderní design, venkovský či městský charakter, etno styl či přírodní interiér, jasné nebo temné barvy, myslete vždy na to, že v obývacím pokoji se máte především cítit dobře a uvolněně. Tomuto požadavku podřiďte výběr tvarů a barev, stolů, sedaček, židlí, křesel, pohovek a veškerého nábytku. Myslete také na umístění obýváku. Jinak budete zařizovat podkrovní obývací pokoj, jinak pokoj s balkónem a výhledem do zahrady a odlišně zase obývák spojený s kuchyní. Pamatujte také na dostatek světla a prostoru.

Diskuze

Články

 

Zelená a černá v interiéru

Moderní kontrasty v interiéru

 

Bydlení podle Luisy a Paula

Nádherný moderní dům

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)