Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: S&I  
Na seznam kategorie

Útulná atmosféra v interiéru díky textilu!

Skandinávská koupelna
Útulná atmosféra v interiéru díky textilu!
Přidat do stylu
Cena: 799,- Kč
Styl&Interier

Útulná atmosféra v interiéru díky textilu!

Jak ještě více zútulnit váš byt? Jde to jednoduše! Velkou roli v tom hrají v zásadě malé doplňky. Ať už se jedná o obývací pokoj, dětský pokoj, či kuchyni, dopřejte jim kouzelnou atmosféru. A ta tkví v textilu!

Jednoduchý, malý nábytek v podobě taburetu, pufu nebo stoličky, dodá vašemu interiéru šmrnc! Taburet má mnoho podob, může být pletený, dřevěný s potahem, látkový, kožený či tyto materiály kombinovat. Je to opravdu jedinečný interiérový doplněk, který je esteticky zajímavý, ale hlavně praktický.

Jak ho správně využít? Podívejte se spolu s námi, jak jej zařadit do interiéru. Klasický taburet je díky své velikosti konferenčního stolku takřka trendem skandinávských interiérů. Kombinujte velikosti, styly a strukturu, propojte a nechte vdechnout vašemu obývacímu pokoji atypičnost. Pletené pufy nebo trojnožky mohou zastávat i funkci nočního stolku, skladného sedacího místa, či stoličky v dětském pokojíčku.

Chcete rozzářit interiér a dodat mu šmrnc?

Působí vaše sedací souprava prázdně a neútulně? Rozhodně vám nesmí chybět pestrobarevné a pastelové polštáře se zajímavým vzorem. My je pro vás máme hned v několika velikostech, tvarech a provedeních. Polštáře totiž dokáží zázraky!

Polštáře dokáží v okamžiku změnit atmosféru v obývacím pokoji, ložnici i dětském pokojíčku. Dodají měkkost a pohodlí, zatímco barvy a vzory dotvoří atmosféru a váš osobitý styl. Polštáře dělají zázraky. Jsou malé, velké a jednoduché. Jejich obměnou dotvoříte váš domov podle aktuální nálady či ročního období.

Kam dál?

Bydlení podle Jonáše

Bydlení podle OlivieDiskuze

Články

 

Využijte prostor za vaší postelí

Rada, jak využít prostor ve vaší ložnici nebo dětském pokoji

 

Minimalismus po skandinávsku

Minimalistický dům ve Skandinávii

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)