Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: Borderoak   www
Na seznam kategorie

Venkov po anglicku

Kámen v interiéru
Úchvatná moderna v podkroví
Venkov po anglicku
Přidat do stylu

Anglický dům ve venkovském stylu

Přeneste se do staré Anglie a inspirujte se nadčasovým venkovským stylem. Anglický venkovský styl využívá rafinovaných kombinací pruhů a kostek, vlněných dek a krajek, čistých textilií a vyšívaných pláten, masivního dřeva a příjemných šedých tónů.

Venkovský styl si získává stále více příznivců, inspirujte se jím i vy! Nahlédněte spolu s námi do rodinného domu v Anglii s kouzelnou atmosférou. Jeho interiér je funkční, nikoli strohý - důraz je kladen na pohodu, odpočinek, uvolnění a útulnost. 

Tradiční venkovský dům vás okouzlí svým rustikálním vzhledem. 

Inspirujte se touto pohádkovou zahradou v romantickém duchu. Rozkvetlé keře, tradiční pergola a další opěrné konstrukce tvoří kouzelnou oázu klidu.

Dominantou každého venkovského domu by měl být vstupní portál z masivního dřeva.

Současný anglický styl nepoužívá příliš výrazné barvy, setkáte se s klasickými odstíny šedé v kontrastu se dřevem a doplňky v přírodních nebo pastelových tónech. V minulých letech bylo zvykem používat do takovýchto kuchyní co nejmasivnější tmavé dřevo, tento trend však odvál čas a v kuchyni převládají odlehčené materiály, které masivně pouze působí.

Atypická podkrovní ložnice je úžasným příkladem toho, jak si v tomto prostoru vhodně uspořádat nábytek - zrcadlením. Jedinečnost interiéru je následkem kombinace dřeva, bílé barvy a kontrastních okenic v duchu venkovského stylu.

Kam dál?

Interiérový svět podle Niki

Kuchyně ve venkovském styluDiskuze

Články

 

Jednoduchá přeměna

Podívejte si na jednoduchou přeměnu umyvadlového koutu bez výměny koupelnového nábytku

 

Velký omyl malých bytů

Jak zařídit malý byt v přírodním stylu

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)