Styl & interier
přihlásit| registrace |
Na seznam kategorie

Garsonka plná barev

Moderní bydlení podle Niny
Itálie ve skandinávském interiéru
Garsonka plná barev
Přidat do stylu

Garsonka plná barev

Nahlédněte s námi do krásného a funkčního interiéru plného barev. Tato garsonka byla designéry rozdělena na několik sektorů - obývací, kuchyňský a prostor pro spaní. Celý interiér je doprovázen pastelovými barvami, světlým dřevem a jedinečnými akcenty.

I přes malou rozlohu bytu je obývací pokoj velmi dobře vybaven. Kontrast mezi antracitovou pohovkou a bílým křeslem je umocněn pastelovými doplňky. 

Jedním z hlavních problémů malých bytů je nedostatek úložného prostoru, proto se v bytě objevují vestavěné skříně a vyvýšené sektory. V ložnici tak vzniká další možný prostor pro objemné předměty a textílie.

Jednoduchá kuchyňská skříňka je vyzdvižena pastelovými barvami a jedinečnými akcenty. V tomto případě se jedná o černobílou fotografii, která příjemně doplňuje geometrické vzory kuchyňského obkladu.

Skvělý tip do kuchyně! I v malé kuchyni si můžete vytvořit svůj bar. Inspirujte se jednoduchou dřevěnou příčkou se skříňkami. Část natřete tabulovou barvou, na kterou si pak můžete kreslit nebo psát - a máte vyhráno! Industriání plechové židličky se do tohoto interiéru perfektně hodí, co myslíte?

Modernu v sobě tato koupelna nezapře. Jednoduché geometrické prvky v sobě skrývají jedinečnou barevnost, která se pak prolíná i do nádherné barvy dveří a dřevěného obkladu vany.

Perfektní tip do koupelny! Napadlo vás někdy, že i jednoduché koupelnové obklady mohou být zábavné? V tomto případě se designéři přiklonili k velmi známé stolní hře scrabble.

Z této verandy dýchá opravdová letní atmosféra. Pastelově modré okenice jdou ruku v ruce s jednoduchým obkladem a geometrickými prvky koberce.

 

Kam dál?

Itálie ve skandinávském interiéru

Prostorný byt ve stylu japonského minimalismuDiskuze

Články

 

Dokonalost po skandinávsku

Výjimečný průchozí byt ve skandinávském stylu

 

Radíme, jak uspořádat obývák

Jednoduchá pravidla, jak zařídit obývací pokoj

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)