Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: Decoholic   www
Na seznam kategorie

2+1 s ložnicí v patře

Úchvatná moderna v podkroví
Moderní bydlení podle Niny
2+1 s ložnicí v patře
Přidat do stylu

Stylová ložnice v moderním bytě 2+1

Nahlédněte s námi do nádherného 2+1 se stylovou ložnicí v patře. Tento interiér v sobě skrývá dvě tváře, ta první vás zaujme svým nádechem jednoduchosti a svěžesti, ta druhá množstvím bohatých a komplikovaných detailů, které dávají prostor energii.

Kuchyň je laděná do jemně modré palety s kombinací bílé a dřeva. Bílé dlaždice na jedné stěně a šestihranné dlaždice v tříbarevné kombinaci na podlaze jsou v perfektním souladu s dřevěnými trámy na stropě.

Do jídelny, která se může pyšnit industriálními prvky, pronikají jednoduché linie a bloky v pastelových barvách, dodávají interiéru pohyb a energii.

Luxusní lednička Smeg se báječně hodí do každé kuchyně. Všimněte si, že se stává samostatným dekorativním doplňkem.

Aby byla každá místnost jedinečná, nebojte se kombinací různých textur a vzorů.

Hlavní centrum obývacího pokoje zaujímá antracitová pohovka. Ta společně s výraznými dlaždicemi v kuchyni a dekorativními liniemi na zdi tvoří báječný soulad. Celá místnost se tak uzavírá v jeden celek a působí velmi příjemným dojmem.

Krásná ložnice je oddělena od spodního obytného prostoru pomocí jednoduché skleněné stěny s černou kovovou konstrukcí. Stěny ložnice jsou tmavě šedé, ale zdůrazněné několika asymetrickými bloky v pastelových barvách. Za zmínku stojí i velké zrcadlo s bílým rámem.

Hravý dívčí pokojíček s jednoduchými detaily a sníženým stropem. Výrazná růžová zeď je v tomto případě na místě, dodává malému prostoru energii a živost.

Prolínání černo-bílých vzorů je zřetelné i v koupelně, proto majitelé zvolili čistě bílé umyvadlo a čirý sprchový kout.

 

Kam dál?

Interiérový svět podle Niki

Sportem k trendy bydleníDiskuze

Články

 

Čistý design a útulný interiér

Jak vypadá interiér bytového designéra?

 

3kk plné světla a prostoru

byt 3kk ve skandinávském stylu nabízí prostor a světlo

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)