Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: Alvhem   www
Na seznam kategorie

Švédská extravagance

Naposledy v letním bytě
Retro bydlení na cestách
Švédská extravagance
Přidat do stylu

Extravagance ve Švédsku

Nahlédněte s námi do švédského interiéru plného extravagance, který se pyšní jedinečnými antik kousky. Extravagantní styl je hravý, originální až šokující. Neobyčejné doplňky a vzory vás uchvátí. Základem jsou kontrasty a protiklady mezi materiály a styly. Výstřednost a lehká disharmonie interiéru se odráží od osobitosti majitele. Tento styl je vysoce individuální a dokáže vykouzlit výjimečné interiéry, vyžaduje však jistou dávku jemného citu pro kombinace.

Tento zajímavý interiér je plný jedinečných kousků nábytku ve stylu antik, který do něj přináší nádech kouzelné atmosféry a nostalgie. Elegantní pojetí doplňků s precizními detaily vám budou rozhodně imponovat. Designéři vykouzlili z tohoto interiéru příjemné prostředí s domácí atmosférou.

Nezapomínejte, že i malé kousky dokáží zázraky. Inspirujte se například retro vypínači, které do místností vnáší tu pravou antik atmosféru.

Nechte vyniknout staré měděné nádobí po babičce, oživíte prostor a probudíte v sobě nevšední pocity pohody a klidu.

Starorůžová barva na zdech se v tomto případě jeví jako velmi elegantní a vhodná pro každého. Působí nenuceně, vytváří příjemné pozadí a v kombinaci s antik doplňky vypadá přímo kouzelně.

Červená tapeta v antik stylu je dynamická a velmi impulsivní, proto ji kombinujte s neutrální bílou nebo šedou.

 

Kam dál?

Mramorová kuchyně s mosaznými detaily

Extravagance v obývacím pokojiDiskuze

Články

 

Kombinace francouzského šarmu a skandinávské čistoty

Inspirujte se nádherným interiérem

 

Bydlení podle Ully Koskinen

Inspirujte se stylem designérky

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)