Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: Deee   www
Na seznam kategorie

Módní černá v moderním skandinávském interiéru

Velký omyl malých bytů
Jak se bydlí v garsonce ve Stockholmu
Módní černá v moderním skandinávském interiéru
Přidat do stylu

Módní černá v moderním skandinávském interiéru

Černá barva je sázka na jistotu, v interiéru je působivá a výrazná, navíc ve světě módy a designu je černá vždy populární a trendy. Podívejte se s námi, jak se povedl černobílý interiér ve skandinávském stylu.   

Prvky jakými je masivní betonová podlaha a betonový strop natřený na tmavou barvu se dokonale propojují s hladkými stěnami a vytvářejí dokonalý moderní interiér. Tmavý podhled si tento interiér mohl "dovolit" díky nadstandardní výšce stropů.

Minimalistický nábytek a zařízení kuchyně i jídelny vnáší do interiéru moderní prvky. Kovové zábradlí vsadilo na lehký industriální styl a zajímavé místo pro bydlení je na světě.

Jednoduché, pro někoho možná až chladné barevné schéma, založené na kombinaci černé a bílé, je oživeno použitím světlého dřevěného nábytku, proutí a doplňků v nepřehlédnutelných vzorech.

Není možné zařizovat bydlení ve skandinávském stylu a vynechat z koncepce dřevo. Dřevěné obložení fasády domu, schodů a terasy bylo i v tomto případě "nevyhnutelné". Díky pocitově teplému materiálu jakým dřevo bezesporu je, si mohli majitelé na terase dovolit i chladnější kovové prvky v podobě křesílek a venkovní sezení působí útulně a hřejivě i v této chladnější části Evropy.

Skandinávská architektura často kombinuje dřevo spolu s přírodním kamenem. Při realizaci zahrady se kámen stal velmi výraznou dominantou.

Kombinace černé, bílé, dřeva a kamene pomohla vytvořit dokonalý moderní skandinávský interiér. Co myslíte?

 

Kam dál?

Jak se bydlí v garsonce ve Stockholmu

Minimalistický interiér po skandinávsku

Vstupte do skandinávského 3kk

Foto: scandinaviandeko.comDiskuze

Články

 

Chystáte oslavu? Pak musíte vědět, co právě frčí!

Inspirujte se jedinečnými produkty na dokonalou oslavu

 

Květnové limitky za SUPER CENY!

Limitovaná kolekce ratanových doplňků doplňků za skvělé ceny je časově omezená!

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)