Styl & interier
přihlásit| registrace |
skandinávský styl / dětský pokoj
| |

Skandinávský dětský pokoj - ráj pro vaše nejmenší  

goto 1 2 3 4 5 goto

Skandinávský dětský pokoj je rájem pro vaše nejmenší

Skandinávský dětský pokoj splňuje veškeré požadavky dnešních rodičů na vybavení a podobu království pro jejich děti. V pokoji malých rošťáků nesmí chybět kvalitní zařízení z přírodních materiálů, jakými jsou dřevo, ratan a také textilie z tradičních bavlněných tkanin. Při zařizování dětského pokoje dbejte také na spokojenost vašich dětí a jsou-li již trochu odrostlejší, zapojte je do výběru nábytku i dekorací a snažte se najít takový kompromis, aby prostor, ve kterém budou vyrůstat, odpovídal představám jejich i vašich. Uvidíte, že spokojený úsměv na jejich tvářích při hrání, vám bude tou nejlepší odměnou.

Bezpečí a pohodlí ve skandinávském dětském pokojíčku

Děti se dokáží při svém dovádění často tak rozparádit, že zapomenou na okolní svět, včetně nábytku okolo nich, o nějž by se mohli zranit. Rozestavte proto v jejich pokojících zařízení tak, aby měli co nejvíce volného prostoru uprostřed místnosti. Zároveň byste měli při zařizování dětského pokoje myslet i na to, že děti rostou opravdu rychle a vybírat takový nábytek, který poroste s nimi. Například právě v dětských pokojíčcích ve skandinávském stylu jsou psací stoly vyrobené ze dřeva a mají nastavitelnou výšku. I židle k nim dopasované mají nastavitelné opěrky i sedák a obvykle jsou potaženy přírodní tkaninou s barevným či veselým motivem.

Diskuze

Články

 

Ja se bydlí podle Katrine

dánská designérka Katrine Martensen Larsen

 

Nízkoenergetické bydlení

Budete stavět novou chatu a chcete jít s dobou?

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)