Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: S&I  
Na seznam kategorie

Kouzlo domova? Kožešiny!

Kožešinová elegance v italském stylu
Noblesní garsonka
Kouzlo domova? Kožešiny!
Přidat do stylu

Kožešiny dodají vašemu domovu kouzlo a styl!

Doplňky a dekorace z umělé kožešiny dodají vašemu domovu kouzlo a styl. Zahřejí vás nejen na těle, ale i na duši. I ve volbě takových doplňků platí pravidlo, že v jednoduchosti spočívá krása a elegance. Kožešiny nemusíte mít všude, důležité je, abyste si co nejlépe promysleli, jaký druh a typ by vám nejvíce vyhovoval. Vsaďte na jeden hlavní prvek - efektní plédy, polštáře či předložky. Světlejším místnostem dodají na útulnosti a ten správný šmrnc!

 

Kožešina výborně ladí s dřevem, keramikou, sklem i kovem. Její uplatnění je velmi rozmanité. Skvěle vyniká v minimalistickém interiéru, ale i moderním, klasickém, romantickém a ryze elegantním. Nejčastěji se setkáváme s kožešinami, které pokrývají židle či křesla. Na pohovkách vypadají skvěle jako přehozy, dobré uplatnění ale najdou i na zemi, především jako předložky před postel. Vsaďte na jeden akcent v místnosti! Ve chvílích odpočinku oceníte i příjemné kožešinové pošltářky a plédy, hřejivé a útulné do mrazivého počasí.

Zajímavé kameninové květináče nebo doplňky z paroží můžete pořídit na našem e-shopu.Diskuze

Články

 

Tradiční Anglie a retro

Elegantní byt v anglickém stylu s nádhernými kamny

 

Bydlení ve stylu eko

Zařiďte si domov ve znamení ekologického stylu

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)