Styl & interier
přihlásit| registrace |
minimalistický styl / dětský pokoj
| |

Minimalistický dětský pokoj pro vaše nejmenší  

goto 1 2 3 goto

Minimalistický dětský pokoj pro vaše nejmenší

Minimalistický dětský pokoj staví na jednoduché eleganci, čistých materiálech, liniích a tvarech, a podřizuje vše praktické a funkční užitelnosti. Přesto má pokojíček v minimalistickém stylu své kouzlo a může se stát královstvím vašich nejmenších. Vytvořte jim z dětského pokoje ideální prostor pro jejich hry, učení, zábavu, relaxaci a spánek!

Minimalistický dětský pokoj – praktický komfort

Minimalistický dětský pokoj musíte vybavit nábytkem a zařízením, doplňky a dekoracemi tak, aby se v něm vaše děti cítily vždy bezpečně a pohodlně. Pro harmonický a zdravý vývoj dětí není nutné vybavit pokojíček s luxusní okázalostí – stačí účelné využití a jednoduchá elegance blízká modernímu stylu. Můžete také řešit interiér minimalistického dětského pokoje tak, aby jej bylo v budoucnosti možné rozdělit na dvě místnosti. Vybírejte dětské postýlky, skříně, komody, psací stoly, nástěnky, koberce, svítidla, tapety a záclony tak, aby pokojíček vašich dětí byl ten nejpohodlnější!

Diskuze

Články

 

Armani – luxusní interiér

Prvotřídní krása a kvalita

 

Kdo se u nás ženil v máji?

Dan Bárta se ženil v kavárně Styl a Interier

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)