Styl & interier
přihlásit| registrace |
skandinávský styl / jídelna
| |

Skandinávská jídelna ohromuje svou příjemnou domáckostí  

goto 1 2 3 4 5 goto

Skandinávská jídelna ohromuje svou příjemnou domáckostí

Skandinávská jídelna je vhodná pro všechny, kteří se chtějí při stolování cítit především pohodlně a tzv. „jako doma“. Jídelní sestava ve skandinávské jídelně je vyrobena ze dřeva a to dodává prostoru pocit tepla a útulnosti. Důležitou roli hrají ve skandinávském interiéru podlahy, které jsou vždy v souladu s přírodními materiály. Jako podlahová krytina může být zvolena plovoucí podlaha, parkety, kamenná dlažba či koberec z původních tkanin.

Setkávání s přáteli a rodinou si vychutnáte v jídelně zařízené ve skandinávském stylu

Sejde-li se celá rodina u jednoho velkého stolu, je hodování rázem příjemnější. Ve Skandinávii si na tento zvyk obzvláště potrpí, a proto jsou skandinávské jídelny vybaveny opravdu velký jídelním stolemdřevěného masivu. U výběru jídelních židlí máte zato prostor pro fantazii neomezený a můžete si zvolit, zdali stůl doplníte židlemi celodřevěnými, s vyplněnými opěrkami, oblých nebo hranatých tvarů, s potahy či čalouněním. Jaké bude vaše pojetí skandinávské jídelny, záleží jen na vašem vkusu!

Diskuze

Články

 

Skandinávský interiér s prvky retra

Interiér s nádhernou florální tapetou

 

Moderní podkroví

Inspirujte se bydlením v podkrovním bytě ve skandinávském stylu.

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)