Styl & interier
přihlásit| registrace |
všechny styly / dětský pokoj
| |

Dětský pokoj - království vašich nejmenších  

goto 1 2 3 4 5 goto

Dětský pokoj - království vašich nejmenších

Dětský pokoj představuje pro nejmenší uživatele vaší domácnosti celý vesmír. Proto by měl být stejně pohodlný jako účelně zařízený. Bezpečný dětský pokoj je útočištěm, místem her, zábavy a poučení, kde může dítě rozvíjet své schopnosti a dovednosti. Rodiče by měli dohlédnout, aby byl dětský pokoj útulný, klidný, praktický a zároveň zábavný.

Vybavení pro dětský pokoj – účelnost, komfort a styl

Aby byl dětský pokoj komfortní a účelný, je třeba jej náležitě vybavit. Měli byste pečlivě vybírat nábytek, dětské postele, palandy, psací stoly, skříně, komody a další vybavení. Při výběru nábytku do dětského pokoje zejména zohledněte, zda se jedná o místnost pro jednoho nebo více dětí, v úvahu byste měli vzít i dispozice dětského pokoje, jeho umístění, barevnost, apod. Pokud vybavujete podkrovní dětský pokoj, zvolíte jistě jiné řešení než u klasického pokojíčku. Předem myslete například nato, že i jeden dětský pokoj lze v budoucnu v případě potřeby rozdělit na dva.

Dětský pokojíček podle představ vašeho dítěte

Při zařizování dětského pokoje je hlavním kritériem spokojenost vašich dětí, proto se ho nezapomeňte zeptat, co se mu líbí a jaké má představy, co by ve svém pokojíčku rádo změnilo.

Diskuze

Články

 

Nádech zimní atmosféry

Čistý moderní interier s nádechem zimní atmosféry

 

Skandinávský sen

Nádherný byt ve skandinávském stylu

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)