Styl & interier
přihlásit| registrace |
skandinávský styl / ložnice
| |

Skandinávská ložnice dýchá čistotou a jemnou elegancí  

goto 1 2 3 4 5 goto

Skandinávská ložnice dýchá čistotou a jemnou elegancí

Skandinávská ložnice ztělesňuje tradiční přístup ke spánku. Ložnice ve skandinávském stylu je především místem odpočinku, kde by nás nic nemělo rušit ani rozptylovat. Královská relaxace v neutrálních tónech severského designu, pomáhá zklidnit mysl po náročném dni. Aby byl odpočinek hodnotný, je zapotřebí ulehat do kvalitní a pohodlné postele. Postel ve skandinávském stylu můžete vybírat ze všech druhů dřeva. A na výběr máte i z několika typů tvarů čel či výšky postele.

Dekorace pomohu z vaší skandinávské ložnice vykouzlit dokonalé místo pro říši snů

Jednoduchý styl skandinávské ložnice můžete obohatit dekoracemi a výběrem lůžkovin. Uvidíte, že i malá změna povlečení, dokáže divy. Stačí, abyste si zvolili nějaký výraznější vzor či pestré povlečení a rázem dostane i strohá ložnice originální podobu. A dokonce i skandinávská ložnice snese větší zdobení, aniž by ztratila něco ze svého rukopisu. Například stínítka lampiček jsou efektním řešením, jak dostat do interiéru více dekoru se zachováním severské linie.

Diskuze

Články

 

Královská modrá

Zařiďte si vaše království v modré barvě

 

Moderní bydlení ve třech patrech

Třípatrový loft v modením stylu

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)