Styl & interier
přihlásit| registrace |
všechny styly / ostatní pokoje
| |

Ostatní místnosti stylového interiéru  

goto 1 2 3 4 5 goto

Ostatní místnosti stylového interiéru

Kromě hlavních pokojů jsou v každém interiéru také ostatní místnosti, které tvoří jeho nedílnou součást a plní celou řadu praktických, ale i estetických funkcí. Nejen koupelna nebo ložnice totiž vytvářejí výslednou atmosféru domácnosti – i hala nebo chodba působí na uživatele bytu a ovlivňují výsledný dojem, který si z návštěvy odnesou vaši přátelé a známí. Praktické využití se zase pojí např. se sklepem, půdou, šatnou, skladem, pracovnou či spižírnou. Neměli bychom tedy při tvorbě interiéru ostatní místnosti opomíjet.

Ostatní místnosti musí hlavní pokoje harmonicky doplňovat

Ostatní místnosti v interiéru je nutno přizpůsobit zvoleném stylu a designu. Jestliže jste se rozhodli např. pro skandinávský styl, bude vaše hala, chodba či pracovna vybavena jiným nábytkem nebo doplňky než tatáž místnost ve stylu venkovském. Vybírejte tedy vybavení, nábytek, doplňky, dekorace, komody, skříně, stoly, obrazy, židle, pracovní stoly, skříňky a úložné prostory, tkaniny, textilie a koberce velmi pečlivě a s ohledem na výsledný styl celého interiéru.

Diskuze

Články

 

Smyslně a elegantně!

Nádherný švédský byt s luxusními doplňky

 

Hlavní důvody pro dubový nábytek

Kvalitní nábytek na celý život

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)