Styl & interier
přihlásit| registrace |
italský styl / dětský pokoj
| |

Italský dětský pokoj pro hru, zábavu i učení  

goto 1 2 goto

Italský dětský pokoj pro hru, zábavu i učení

Italský dětský pokoj je pro vaše děti středobodem celého interiéru. Děti si zde budou hrát, učit se i odpočívat. Jako každý dětský pokoj tedy musí i pokojíček v italském stylu funkčně propojovat komfort, bezpečí a krásu. Dopřejte vašim nejmenším, aby mohli důkladně rozvíjet svou osobnost, dovednosti a schopnosti, a poskytněte jim k tomu prostory v jednom z nejelegantnějších stylů. Buďte si jistí, že si dítka svůj italský dětský pokoj zamilují! Zajistěte vašim dětem pokojíček s nábytkem a vybavením, které mu budou vrstevníci závidět.

Italský dětský pokoj – ráj dětí v delikátním stylu

Italský dětský pokoj si oblíbí nejen vaši nejmenší, ale bude jej obdivovat také každá návštěva – dětská i dospělá. Italský styl je totiž pověstný svou elegancí, staví na luxusu, delikátním osvětlení a autorském designu. Čerpá inspiraci v tradici, ale zároveň je velmi moderním stylem. Vybírejte do dětského pokoje, ať už se jedná o pokoj pro jednoho či pro dva, klasický nebo podkrovní pokojíček, stylové dětské postele, komody, stoly, židle, skříně, nástěnky, lustry a koberce. Inspirujte se právě zde!

Diskuze

Články

 

Vychytaný stylový byt

Elegantní moderna v malém bytě

 

Léto je tady!

Příjemné posezení v zahradě, kde vše kvete a voní!

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)