Styl & interier
přihlásit| registrace |
venkovský styl / dětský pokoj
| |

Venkovský dětský pokoj pro kluky i holky  

goto 1 2 3 4 5 goto

Venkovský dětský pokoj pro kluky i holky

Venkovský dětský pokoj pro vaše nejmenší by měl být zařízen především komfortně v souladu s přírodními materiály. Dřevo je proto ideální materiálem, ze kterého by měl být vyroben nábytek do dětského pokoje. Precizně provedený dřevěný rám postele s kvalitní matrací je základem vybavení dětského pokojíčku. I při pořizování dalšího nábytku byste měli vzít v úvahu jeho životnost a opět zvolit výrobky ze dřeva, které jsou nejen odolné, ale navíc se výborně hodí do venkovského stylu.

V dětském pokojíčku ve venkovském stylu by neměly chybět přírodní motivy

Dostatek světla je v dětském pokoji velmi důležitým faktorem. Vaše dítko či děti budou několik let usedat k psacímu stolu s domácími úkoly, a proto by jejich psaní mělo probíhat u stolu s nastavitelnou výškou, která poroste s vašimi dětmi, a který by měl být umístěn u okna tak, aby byl zajištěn co nejdelší dopad přirozených paprsků slunce.

Perfektními dekoracemi, jež se hodí právě k dřevěnému nábytku, jsou textilie s motivy květin. Vzory listů, rozkvetlých květin jsou pro venkovský styl typické a díky své rozmanitosti se dají použít jak do holčičího, tak i klučičího pokoje dětí každého věku.

Diskuze

Články

 

Unikátní byt se skleněnou příčkou

Krásný interiér se skleněnou příčkou mezi obývacím pokojem a ložnicí

 

Malý byt v Paříži

Matthew Brookes, žijící v Paříži, nechal nahlédnout do svého malého bytu.

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)