Styl & interier
přihlásit| registrace |
venkovský styl / obývací pokoj
| |

Venkovský obývací pokoj – věřte tradičním hodnotám  

goto 1 2 3 4 5 goto

Venkovský obývací pokoj je útulný a krásný

Venkovský obývací pokoj je přirozenou dominantou interiéru. Proto musí být řešen tak, aby se v něm každý člen rodiny i jakýkoli host cítili vždy útulně, bezpečně a uvolněně. Pokud má být váš obývací pokoj řešen ve venkovském stylu, měl by jeho design vycházet z respektu k tradičním materiálům, řemeslné dovednosti a přírodě. Jeho dřevěné materiály, květinové vzory, pestré barvy a pruhy musí tvořit oázu relaxace, ať už se jedná o obývák s balkonem, podkrovní nebo s výhledem do zahrady.

Venkovský obývací pokoj – věřte tradičním hodnotám

Venkovský obývací pokoj má zcela jiný charakter než interiér v moderním stylu, avšak rozhodně nepůsobí zastarale. Naopak – venkovský obývák je ideálním místem pro setkávání celé rodiny i přátel v dnešní uspěchané době. Vybírejte proto křesla, sedačky, sofa, lenošky, pohovky, taburety, konferenční stolky a veškerý nábytek i vybavení tak, abyste se ve vašem obýváku cítili vždy příjemně!

Diskuze

Články

 

Crazy bydlení aneb kdo si hraje nezlobí

Pařížský podkrovní byt v extravagantním stylu

 

V duchu minimalismu

Minimalistický dům s moderními doplňky a industriálními akcenty

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)