Styl & interier
přihlásit| registrace |
venkovský styl / obývací pokoj
| |

Venkovský obývací pokoj – věřte tradičním hodnotám  

goto 1 2 3 4 5 goto

Venkovský obývací pokoj je útulný a krásný

Venkovský obývací pokoj je přirozenou dominantou interiéru. Proto musí být řešen tak, aby se v něm každý člen rodiny i jakýkoli host cítili vždy útulně, bezpečně a uvolněně. Pokud má být váš obývací pokoj řešen ve venkovském stylu, měl by jeho design vycházet z respektu k tradičním materiálům, řemeslné dovednosti a přírodě. Jeho dřevěné materiály, květinové vzory, pestré barvy a pruhy musí tvořit oázu relaxace, ať už se jedná o obývák s balkonem, podkrovní nebo s výhledem do zahrady.

Venkovský obývací pokoj – věřte tradičním hodnotám

Venkovský obývací pokoj má zcela jiný charakter než interiér v moderním stylu, avšak rozhodně nepůsobí zastarale. Naopak – venkovský obývák je ideálním místem pro setkávání celé rodiny i přátel v dnešní uspěchané době. Vybírejte proto křesla, sedačky, sofa, lenošky, pohovky, taburety, konferenční stolky a veškerý nábytek i vybavení tak, abyste se ve vašem obýváku cítili vždy příjemně!

Diskuze

Články

 

Velkorysé bydlení na 64 m2

Inspirujte se malými byty ve skandinávském stylu

 

Lampičky, které prostě musíte mít!

Lampy, které prostě musíte mít!

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)