Styl & interier
přihlásit| registrace |
venkovský styl / ložnice
| |

Venkovská ložnice - ideální pro romantiky  

goto 1 2 3 4 5 goto

Venkovská ložnice je vhodná pro romantiky

Ložnice ve venkovském stylu by měla být pojatá v duchu přírodních materiálů a motivů. Nábytek venkovské ložnice vybírejte ze dřeva a takových tvarů, které budou odkazovat k tradičnímu venkovskému zařízení. Příkladem může být dřevěná postel s klasickým čelem či dřevěné noční stoly nebo dřevěná vyřezávaná křesla s čalouněním. Ve venkovské ložnici pak samozřejmě nesmí chybět látky s motivem květin, které umocní romantický nádech pokoje.

Pastelové barvy ve venkovské ložnici hrají prim

Odstíny bílé a pastelové tóny výraznějších barev jsou pro venkovskou ložnici typické. Kromě motivů květin, zde najdou své široké uplatnění i pruhy všech směrů i šíře. Vzory můžete použít na povlečení, polštářcích, závěsech či na potazích nábytku.

I když se někomu pod pojmem venkovská ložnice může vybavit strohost, opak je pravdou. K vytvoření pocitu pohodlí ve vaší venkovské ložnice vám dopomůžou zvolené dekorace i intimní osvětlení v podobě lampiček, které vytváří útulnou atmosféru.

Diskuze

Články

 

Jednoduše, ale stylově!

Přivítejte jaro ve skandinávském interiéru!

 

Jak se bydlí s borovicí

bydlení s obkladem z borovicového dřeva

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)