Styl & interier
přihlásit| registrace |
italský styl / obývací pokoj
| |

Italský obývací pokoj je oslavou luxusu a originality  

goto 1 2 3 4 5 goto

Italský obývací pokoj je oslavou luxusu a originality

Italský obývací pokoj se stane opravdovou dominantou každého interiéru. Italský styl je luxusní, lehký, volný, vznešený, staví na delikátním designu a elegantních tvarech – a přesně takový by měl být i váš obývací pokoj! Pořiďte si do italského obýváku krásný nábytek a stylové vybavení, abyste se v něm cítili vždy dobře, a také aby všechny návštěvy odcházely nadšeny z vašeho dokonalého vkusu! Italskou eleganci můžete vdechnout obýváku s balkonem nebo bez, podkrovnímu interiéru i pokoji kombinovanému s kuchyní či jídelnou.

Italský obývací pokoj – bílé barvy a spousta světla

Italský obývací pokoj představuje originální sepětí moderního stylu s tradicí a umírněností. Charakteristické bývají bílé tóny a spousta světla. Vytvořte ze svého obýváku exkluzivní zónu pro setkávání celé rodiny, která vás bude skvěle reprezentovat před přáteli a známými! Vybírejte nábytek, židle, sedačky, pohovky, taburety, konferenční stoky, křesla, odkládací stolky, lustry, lampy, koberce, doplňky a dekorace pro svůj skvělý italský obývák!

Diskuze

Články

 

Dekorujeme podle Berana

Přečtěte si, jak dekorovat podle prvního znamení zvěrokruhu!

 

Ja se bydlí podle Katrine

dánská designérka Katrine Martensen Larsen

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)