Styl & interier
přihlásit| registrace |
moderní styl / obývací pokoj
| |

Moderní obývací pokoj – jednoduchá elegance  

goto 1 2 3 4 5 goto

Moderní obývací pokoj – jednoduchá elegance

Moderní obývací pokoj by měl být místem, v němž se bude každý člen rodiny i jakákoli návštěva cítit vždy pohodlně a volně. Moderní styl staví na jednoduchosti tvarů a linií, funkčním využití každého prvku a praktické stránce bydlení – a přesně takový musí být i váš obývací pokoj, počítáte-li se k příznivcům tohoto designu. Milovníci extravagantních obývacích pokojů dají pravděpodobně přednost okázalejšímu vybavení, ale vyznavači jednoduché krásy si přijdou na své!

Moderní obývací pokoj pro komfortní a stylové bydlení

moderním obývacím pokoji, ať už se jedná o klasický obývák, podkrovní pokoj nebo obývák kombinovaný s kuchyní, slouží každý prvek svému účelu. Obvykle zde naleznete omyvatelné povrchy a velkoformátové dlažby místo velkých koberců. Na rozdíl od italských obývacích pokojů zde nemají místo designové výstřelky. Tomu je podřízen výběr stolů, sedaček, křesel, židlí, pohovek, taburetů, sofa, lenošek a veškerého nábytku. Jednoduchá elegance, která vyjadřuje vaši individualitu – to je moderní obývací pokoj.

Diskuze

Články

 

Moderní nábytek pro váš exteriér

Pořiďte si nábytek který vás nebude nudit

 

Nenechte si ujít !!!

Workshop s Jiřím Tvarohem

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)