Styl & interier
přihlásit| registrace |
minimalistický styl / obývací pokoj
| |

Minimalistický obývací pokoj staví na jednoduché eleganci  

goto 1 2 3 4 5 goto

Minimalistický obývací pokoj staví na jednoduché eleganci

Minimalistický obývací pokoj bývá zařízen podle zásady, že v jednoduchosti je krása. Jako každý obývací pokoj slouží také obývák v minimalistickém stylu k setkávání všech členů rodiny, proto byste se v něm měli cítit vždy pohodlně a příjemně. Obývací pokoj, ať už klasický, podkrovní nebo kombinovaný s jídelnou či kuchyní je však také místem, v němž se setkáváme s přáteli a hosty, a proto by měl své majitele skvěle reprezentovat.

Minimalistický obývací pokoj – pro malé byty i velké lofty

Minimalistický obývací pokoj se může stát i při střídmé a skromné eleganci krásným interiérem, kterým se rádi pochlubíte před každou návštěvou. Přesvědčte se, že i když podřídíte design obýváku funkčnosti a praktickému využití, bude výsledkem stylový a komfortní interiér. Pořiďte si do svého obývacího pokoje stoly, sedačky, křesla, židle, konferenční stolky, koberce, záclony, vitríny, osvětlení, doplňky a dekorace podle svého uvážení. Inspirujte se u nás!

Diskuze

Články

 

Váš den s čokoládou

v našem obchodě si můžete vychutnat 100% horkou čokoládu

 

Vyražte si na jahodový piknik

Venkovní posezení v červeném s jahodami a letním ovocem

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)