Styl & interier
přihlásit| registrace |
eco styl / obývací pokoj
| |

Eko obývací pokoj bude komfortní a příjemný  

goto 1 2 3 4 5 goto

Eko obývací pokoj bude komfortní a příjemný

Eko obývací pokoj ideálně kombinuje komfort s elegancí a úctou k přírodě. Jako každý obývací pokoj bude místem, v němž se schází celá rodina, ale do které také uvádíme přátele a hosty. Měl by proto dokonale vyjadřovat vaši individualitu, ale také vás náležitě reprezentovat. Pokud patříte k lidem, kterým není lhostejný osud naší planety, a navíc preferujete přírodní materiály, zemité odstíny a příjemné bydlení, je eko styl určen přesně pro vás.

Eko obývací pokoj – krása dřeva a využití recyklátů

Eko obývací pokoj si můžete zařídit jako interiér, v němž budou mít hlavní slovo dřevěné materiály, ale také sklo nebo kámen. Oproti ostatním stylům, které využívají dřevo, např. skandinávskému stylu, stojí však eko design také na originálním využití recyklátů z plastu a papíru. Zvolte si vybavení a nábytek, který bude krásný, elegantní, a zároveň ekologický! Vybírejte do obývacího pokoje sedací soupravy, křesla, taburety, židle, stoly a konferenční stolky, policové systémy a knihovny, koberce a textilie, lustry a lampy. Zařiďte si obývák v eko stylu!

Diskuze

Články

 

Elegantní moderna!

Moderní interier podle španělského interiérového designera Nacha Pola.

 

Moderní chata ve švédském stylu

Okouzlující bydlení ve skandinávském stylu

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)