Styl & interier
přihlásit| registrace |
venkovský styl / koupelna
| |

Venkovská koupelna ve znamení očisty a harmonie  

goto 1 2 3 4 5 goto

Venkovská koupelna ve znamení očisty a harmonie

Venkovská koupelna představuje ideální kombinaci moderních výdobytků s tradičními materiály a dekorem.  Ve venkovské koupelně se velmi často objevuje samostatně stojící vana či vana oblých tvarů, kterou známe z dobových interiérů. Venkovská koupelna je nejen plně funkční, ale nabízí svým uživatelům i dokonalý komfort spojený s kvalitní sanitou a vkusnými dekoracemi. Umyvadlo, toaleta či bidet jsou často v těchto koupelnách vyvedeny v jednoduchých liniích s puncem patiny, jež jsou postaveny na původní podlaze z kamene nebo dlažby.

Barevný textil s motivem venkovskou koupelnu zútulní

Měkké a barevné ručníky koupelnu rozzáří. A pokud budou mít navíc potisk květin, rázem budou i denní hygienické rituály zábavnější. Chcete-li si připadat opravdu jako v přírodě, vylepšete koupelnu o další kousky nesoucí se ve venkovském stylu. Jednoduchým řešením je například pořídit si koupelnový závěs s přírodními motivy, vzorované předložky atd. Právě to zařízení, které vám bude připomínat dotek zahrady dělá z venkovské koupelny harmonické útočiště.

Diskuze

Články

 

Stylový byt v Barceloně

Snový interiér plný krásných detailů

 

Interiérová nádhera v Berlíně

Nádherný interiér plný kouzelných zákoutí

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)