Styl & interier
přihlásit| registrace |
etno styl / všechny interiéry
| |

Etno - exotický nádech interiéru  

goto 1 2 3 4 5 goto

Etno dodá interiéru exotický nádech

Etno zaujímá mezi ostatními interiérovými styly zvláštní místo. Dokáže vdechnout interiéru vzrušující vůni orientu a exotiky. Málokdo z vás si zařídí celý interiér ve stylu etno, ale určitě mnoho z vás hledalo ve svém bytě, domě nebo zahradě to správné místo pro suvenýr, který si přivezl ze svých exotických prázdnin. Každý, kdo si rád připomíná zážitky ze svých výprav a dovolených, sní o dlouhých cestách po Orientu jako Marco Polo, obdivuje primitivní umění dávných kultur a nechce zapomenout na pestré barvy a vůně marockých tržišť, najde svou inspiraci právě v etno stylu.

Etno hýří barvami, květinami, vzory a zvířecími motivy

Etno může být jednoduché i barevné, veselé i tajemné, vzrušující i uklidňující. Patří k nejvýraznějším stylům. Milovníci moderní technologie a praktického uspořádání domácnosti se budou patrně lépe cítit v moderním stylu, ale těm, kterým učaroval Orient, africké nebo indiánské kultury, si pro svůj interiér nemohou vybrat lepší styl než etno. Najděte ve svém interiéru místo pro ručně tkané koberce, polštáře z přírodních textilií s bohatými originálními vzory, hliněnou keramiku, kovové lampy a svícny, zvířecí artefakty, totemy a masky, výrobky z kamenů, kůže a mušlí. Nechte se inspirovat etno stylem!

Diskuze

Články

 

3+1 ve skandinávském stylu

Interiér plný výjimečných doplňků

 

Červená barva v moderním interiéru

Inspirujte se jak zařídit byt v duchu červené

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)