Styl & interier
přihlásit| registrace |
všechny styly / kuchyně
| |

Kuchyně – dominanta interiéru  

goto 1 2 3 4 5 goto

Kuchyně – dominanta interiéru

Kuchyně představuje jedno z nejdůležitějších míst v domácnosti. Každý všední den se v kuchyni potkáváme u snídaně a večer připravujeme večeři. V menších bytech, kde není místo pro jídelnu, v kuchyni i obědváme, sedíme s přáteli u sklenky dobrého vína a píšeme se svými dětmi domácí úkoly. Z toho všeho je tedy patrné, že kuchyně by v sobě měla zahrnovat nejen praktickou funkci, ale i komfort a eleganci.

Kuchyně praktická a komfortní

Při plánování kuchyně musíme brát zřetel zejména na prostor, abychom mohli správně rozvrhnout kuchyňské dispozice. V dnešní době stále přetrvává trend otevřených kuchyní, spojených s obývacím pokojem a díky tomuto rozvržení může být každý uživatel domácnosti v kontaktu i s ostatními obyvateli. Samostatné kuchyně – oddělené od ostatních místností jsou velmi praktické. Jejich styl nemusíte striktně podřizovat zbylému interiéru. Máte tudíž volnou ruku ve výběru jak vhodných kuchyňských spotřebičů, kuchyňských skříněk, pracovních desek, přídavných kuchyňských stolů a mnoho dalších kuchyňských doplňků. Nezapomeňte, že při realizaci kuchyně je velmi důležité i kuchyňské osvětlení. Každá kuchyň musí mít dostatek prostoru a světla. Dále již záleží pouze na uživatelích domácnosti, jaký styl kuchyně upřednostňují.

Diskuze

Články

 

Jak zařídit byt 1+1

Jak zařídit dispozici v malém bytě, garsonce nebo 1kk

 

Minimalismus po skandinávsku

Minimalistický dům ve Skandinávii

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)