Styl & interier
přihlásit| registrace |
Na seznam kategorie

Kouzlo minimalismu

Tapeta s nádhernou kresbou
Kouzlo minimalismu
Přidat do stylu

Minimalismus dřevěného domu

Pojďte s námi na návštěvu do minimalistického domku ze dřeva, který je v úžasném souladu s přírodou. Tento dům je tvořen z několika jasně daných modulů. Představíme vám postupně celý interiér. Inspirujte se!

Základem tohoto domečku jsou jednotlivé plaňky, které postupně tvoří nejen exteriér, ale i interiér. Všimněte si, že západní strana domu působí jako malé minimalistické stavení. Díky minimalistickému provedení pak takový dům dokáže jednoduše splynout s přírodou.

Z jižního pohledu dům dostává zcela jiný rozměr. Jednotlivé moduly se rozkládají a tvoří tak základ pro terasu a vstupní prostor.

Moderní a minimalistické pojetí malého obývacího pokoje si žádá výrazný akcent. V tomto případě designéři využili pohovku žluté barvy, která celý interiér rozzáří.

Kuchyňský kout je součástí obývacího pokoje. Nedílným prvkem kuchyňské linky je i praktická police v minimalistickém stylu - perfektně se hodí do malého interiéru.

Jednoduchá terasa s výhledem do krajiny, na které nesmí chybět stylová křesla.

Některé architektonické projekty, jako je třeba tento, maximálně využívají krásu okolní scenérie.

 

Kam dál?

Moderní eco splynutí s přírodou

Chata na břehu jezeraDiskuze

Články

 

Nádherný interiér s dotekem jara

Jarní interiér s kouzelnou atmosférou

 

Luxusní bydlení jako v hotelu

Neomezený prostor a luxus v moderním podání

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)