Styl & interier
přihlásit| registrace |
minimalistický styl / ložnice
| |

Minimalistická ložnice – vaše intimní království  

goto 1 2 3 4 5 goto

Minimalistická ložnice – vaše intimní království

Minimalistická ložnice vám poskytne posilující, ničím nerušený spánek, relaxaci a odpočinek. Každá ložnice musí v interiéru vytvořit intimní ostrov, v němž se její obyvatelé budou cítit naprosto bezpečně a komfortně. Pokud vám vyhovuje minimalistický styl se svou jednoduchostí, praktičností a střídmou elegancí, je právě taková ložnice tou pravdou volbou.

V minimalistické ložnici se vám bude krásně spát

Minimalistická ložnice musí být přívětivá, čistá a neokázale elegantní. Vybavení má blízko k modernímu stylu. Může jít o podkrovní místnost, ložnici s balkonem, terasou či verandou – důležitá je funkční stránka ložnice jako místa pro dokonalý odpočinek. Inspirujte se u nás a vybavte svou minimalistickou ložnici účelným a praktickým nábytkem, postelemi, manželským lůžkem, komodami, skříněmi, toaletními a nočními stolky, polštáři, přikrývkami, potahy, záclonami a svítidly tak, aby byl váš spánek opravdu sladký.

Diskuze

Články

 

Moderní bydlení s detailem

Moderní bydlení plné světla a prostoru

 

Industriální bydlení s příčkou

Nádherný interiér plný rozmanitých detailů

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)