Styl & interier
přihlásit| registrace |
minimalistický styl / zahrada
| |

Minimalistická zahrada – jednoduše krásné sepětí s přírodou  

goto 1 2 goto

Minimalistická zahrada – jednoduše krásné sepětí s přírodou

Minimalistická zahrada bude celé vaší rodině i všem přátelům přinášet radost a pohodu. Stačí jednoduché řešení zahrady v minimalistickém stylu bez okázalých dekorací a doplňků a můžete si užívat skvělé siesty s hosty, grilování a opékání, snídaně v trávě nebo večery při romantickém osvětlení. Vytvořte z vaší zahrady skvělé místo pro relaxaci a učiňte ji stylovou součástí exteriéru vašeho rodinného domu!

Minimalistická zahrada bude inspirativní v každé roční době

Minimalistická zahrada se svou jednouchou elegancí a důrazem na praktické využití bude krásná a inspirativní v každém ročním období. Na jaře a v létě nabídne možnost příjemných posezení, v zimě poskytne dětem prostor k radovánkám na sněhu a na podzim můžete sklízet ovoce nebo česat víno. Vystavějte si ve vaší zahradě altány, pergoly, terasy, zahradní domky, jezírka a fontány, skluzavky, dětská hřiště, prolézačky a houpačky a vybavte ji stylovým zahradním nábytkem.

Diskuze

Články

 

Kuchyně tety Johany

Co všechno máme rádi na domácí kuchyni

 

Letní grilování v romantické zahradě S&I

letní grilování v romantické zahradě

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)