Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: Decoholic   www
Na seznam kategorie

Chlapecký pokojíček 10x jinak

Tapeta s nádhernou kresbou
Relaxujte stylově
Chlapecký pokojíček 10x jinak
Přidat do stylu

Jakou barvou vymalovat klučíčí pokojíček?

Chystáte se změnit klučičí pokojíček a nevíte jakou barvou vymalovat? Zapomeňte na obvyklou kombinaci modré a zelené - nastává totiž čas neutrálního šedého odstínu. Šedá barva patří mezi neutrální odstíny, navozuje pocit stability, klidu, vyrovnanosti a bezpečí. Navíc je perfektně kombinovatelná se všemi možnými odstíny. Správnou volbou barvy chlapeckého pokojíčku můžeme ovlivnit dětskou mysl, jeho náladu a rozvoj.

Přinášíme vám zajímavé tipy, jak pomocí šedých barev, výmalby a dekorací vyzdobit pokojíček tak, aby se v něm vaše dítě cítilo dobře. Stačí trocha fantazie a pro svého syna můžete vytvořit originální místo, kam se bude vždy rád vracet.

S nedostatkem prostoru v pokojíčku se určitě setkal kdekdo. Vyvýšená postel má hned několik výhod. Vznikne další možný prostor, který lze využít třeba pro pracovní stůl a nebo jen jako koutek na hraní.

Jednoduchý dřevěný obklad u postele zajistí nejen útulnou atmosféru, ale může posloužit také jako nástěnka nebo odkládací prostor. Je velmi užitečný a praktický, zabrání proti otěru a ušpinění zdi.

Polička nemusí mít vždy tvar klasické police. V tomto případě tvoří jakýsi obrazec a už sama o sobě je velmi ojedinělá.

Vyměňte otřelé motivy zvířátek za motiv velkého auta. I takové malby mohou s dítětem růst. Dolaďte šedými tóny a trendy pokojíček je na světě.

Váháte zda zvolit dřevěný obklad nebo tapetu? Opravdovým a levnějším hitem letošního roku jsou částečné nátěry zdi, které mají matný a omyvatelný povrch. Tyto kvalitní barvy můžete zakoupit u firmy Het, kde si sami zvolíte odstín z jejich vzorníku. 

Dokonalý soulad barev a materiálů, dokonalý dětský pokojíček. Industrální postel na kolečkách a stolní lampička nádherně ladí s materiálem, jako je dřevo, len a režná látka. Všimněte si také originálního osvětlení ve tvaru větvičky s minimalistickými žárovkami a muchomůrkových taburetek, které místnost projasní a oživí.

Stačí jeden dobrý nápad a stylový pokojíček je na světě. V tomto případě se ujal motiv balónku, který společně s přírodními motivy a zvířátky tvoří zajímavý trojúhelník a celek.

Jednoduché, praktické a navíc stylové! Z jakékoli postele si tento domeček můžete vytvořit i vy. K posteli stačí přidat kolečka a dřevo.

Proti ušpinění zdi můžete použít tapetu, která díky jemnému dekoru splývá se stěnou.

Dřevěný obklad udělá vždy pěknou atmosféru.

Kam dál?

Dětský pokoj s motivy letadel

Moderní dětský pokojDiskuze

Články

 

Kuchyně inspirovaná francouzským venkovem

Několik rad a tipů pro vytvoření té správné atmosféry

 

Ach, ta moderna!

Pařížský moderní byt

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)