Styl & interier
přihlásit| registrace |
extravagantní styl / ložnice
| |

Extravagantní ložnice pro všechny, kteří se nechtějí schovávat  

goto 1 2 3 4 5 goto

Extravagantní ložnice pro všechny, kteří se nechtějí schovávat

Extravagantní ložnice je ideální volbou pro ty, jenž se nebojí naplno projevit svůj vkus, který se nedá zaškatulkovat. Výrazná výmalba stěn nebo tapety na stěnách s pestrými vzory by neměly v ložnici v extravagantním stylu chybět. I zde byste ovšem měli brát v úvahu vaše pohodlí, a proto vybírat nábytek s ohledem na poskytovaný komfort. Přeci jen ložnice, i ta extravagantní, by měla především poskytovat útočiště, kam budete chodit nabírat nové síly po náročných dnech.

V extravagantní ložnici si můžete dovolit tolik výstřednosti, kolik jen váš vkus unese

Přáli jste si ulehat jako králové a usínat na vysoké posteli s plno polštáři, lemovanou bohatě zdobeným čelem? V ložnici v extravagantním pojetí se vám váš sen snadno vyplní. V extravagantním stylu totiž platí, že nic není příliš a vy se tak při zařizování tohoto interiéru můžete pořádně odvázat. Divoké barevné kombinace, atypické obrazy, hojně dekorovaný nábytek či nápadně zdobné doplňky – vyberte si cokoliv je vašemu srdci blízké.

Diskuze

Články

 

Takhle bydlí domácí mazlíček

Malý byt ve skandinávském stylu

 

Vítejte v pánském interiéru!

Nádherný interiér v přírodních tónech

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)