Styl & interier
přihlásit| registrace |
Autor: Residence    www
Na seznam kategorie

Bohémské koupelny? Ano!

Retro kousek za každé situace
Okna v interiéru jako stylový doplněk!
Bohémské koupelny? Ano!
Přidat do stylu

Bohémský styl? Ano!

Bohémský interiérový styl je v současné době hodně trendy a je protipólem ke konzumnímu interiérovému vybavení, ve kterém už často starší nábytkové kusy a různé typy materiálů se známkami opotřebení nemají své místo.

Do interiéru zařízeného v bohémském stylu rozhodně patří živé barvy a různé vzory. Držte se ekologie a recyklovatelných materiálů.

Dnešní trendy se opět navrací k původním kořenům, proto i interiéry jsou častěji inspirovány generací 60. let, uměleckým a nespoutaným stylem života. Takže pokud vás už začaly nudit klasické a prázdné moderní interiéry, perfektně sladěné a často působící sterilně, je tento styl právě pro vás! Interiér je vzdušný a velice útulný. Styl se nebojí přiznat různé konstrukce, jako jsou trámy v půdních vestavbách nebo použití hrubého betonu, který se dále neomítá.

My jsme pro vás připravili inspiraci několika koupelen právě v boho stylu! 

Přírodní materiály, šedé odstíny a přiměřená dávka textilií. To je to, co této koupelně dodává styl!

 
Jedinečné obklady se strukturálním motivem dodávají koupelně kouzelnou atmosféru a eleganci. Mramorové umyvadlo a obkladová deska zase zaručují moderní vzhled a čistotu koupelny.
 
Dlaždice v kontrastních barvách se inspirovaly retrem a designem z 60.let. K nim perfektně ladí i komoda ve světlém provedení. Úžasná kombinace, nemyslíte?
 

Výběr dlaždic je klíčový. S výrazným motivem zacházejte opatrně. Pakliže jej zvolíte, zbytek dekorací by měl být jednotný a jednoduchý.

 
 
I do malého prostoru můžete použít tmavší antracitovou šedou, nebojte se toho! Společně s moderními doplňky bude vypadat skvěle.


Diskuze

Články

 

Drama ve skandinávském interiéru

Příjemný malý byt s dokonalými kontrasty

 

Malý byt ve skandinávském stylu

Malé bydlení v bílé barvě ve skandinávském stylu

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)