Styl & interier
přihlásit| registrace |
vintage styl / kuchyně
| |

Antik kuchyně je plná nezaměnitelných vzpomínek  

goto 1 2 3 4 5 goto

Antik kuchyně je plná nezaměnitelných vzpomínek

Antik kuchyně vytváří atmosféru domácí pohody, kterou si můžete lehce přenést i k vám. Vytvořit interiér, jenž dýchá starými časy, zvládnete snadno. Stačí vám k tomu pečlivě vybírat jednotlivé kousky nábytku, které doplníte stylovými vintage doplňky. Ke konečné podobě kuchyně v antiku stylu vám pomůže i dobový servis, prostírání s tematickými motivy a typické okenní závěsy.

Jako na dobových fotografiích se budete cítit v antik kuchyni

Kuchyňská linka by měla odpovídat zvolenému stylu kuchyně. Rozhodnete-li se proto zařídit si kuchyni, která jakoby vypadla z dávných obrázku, měli byste podle toho vybírat i kuchyňskou linku. Důležité také je, uvědomit si, do jakého období chcete místnost stylizovat, protože není antik jako antik. Kuchyně v retro stylu bude plná barev, vzorů a veselých doplňků, naprotitomu  v kuchyních inspirovaných zámeckým stylem byste se měli obklopit tmavým masivním dřevem, zlatými a mosaznými dekoracemi a těžkými látkami.

Diskuze

Články

 

Bydlení podle Jonáše

Nádherné bydlení s kouzelnou atmosférou

 

Snové letní bydlení

Nádherný čistý byt s jedinečnými doplňky

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)