Styl & interier
přihlásit| registrace |
konzervativní styl / kuchyně
| |

Konzervativní kuchyně má nenapodobitelnou atmosféru   

goto 1 2 3 4 goto

Konzervativní kuchyně má nenapodobitelnou atmosféru

Konzervativní kuchyně dýchá nádhernou atmosférou tradičních hodnost a nadčasové krásy. Ve vaší kuchyni bude radost nejen vařit, ale také se setkávat s celou rodinou, přáteli či hosty. Zařiďte si kuchyni v konzervativním stylu, dejte vyniknout vznešeným tmavým tónům i prakticky jednoduchým tvarům a liniím. Zvolte takové vybavení a nábytek, abyste se ve vaší konzervativní kuchyni cítili vždy dobře, volně a pohodlně.

Konzervativní kuchyně je elegantní a praktická

Konzervativní kuchyně má svým řešením blízko k venkovskému stylu. Nábytek, vybavení, ozdoby a doplňky akcentují přírodní látky, kůži a masivní dřevo. Nezáleží na tom, zda je konzervativní kuchyně klasicky samostatnou jednotkou nebo kombinovaná s jídelnou nebo obývacím pokojem. Její nadčasová harmonie se dobře uplatní také v podkrovních interiérech. Vybírejte kuchyňské linky, ostrůvky, pracovní plochy, jídelní stoly, židle, skříňky, lavice, almary, potahy a textilie podle svých potřeb a učiňte ze své kuchyně ozdobu domácnosti!

Diskuze

Články

 

Interiérová nádhera v Berlíně

Nádherný interiér plný kouzelných zákoutí

 

Sofistikovaný byt s jarní tapetou

Interier s jarní atmosférou

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)