Styl & interier
přihlásit| registrace |
italský styl / kuchyně
| |

Italská kuchyně - skvost interiéru   

goto 1 2 3 4 5 goto

Italská kuchyně se stane skvostem interiéru

Italská kuchyně je chloubou každého interiéru. Jako každá kuchyně je nejen místem pro přípravu pokrmů a nápojů, ale přestavuje důležitý kontaktní bod domácnosti. Vytvořte si kuchyň v italském stylu a získejte krásné a příjemné místo pro setkávání celé rodiny. V italské kuchyni se vám bude skvěle vařit, ale také psát s dětmi úkoly nebo si povídat s milými hosty.

Italská kuchyně je noblesní, ale praktická

Italská kuchyně bývá řešena v bílých noblesních tónech, využívá jednoduchých elegantních linií a klasických materiálů a forem. Italský design má blízko k modernímu stylu, ale zároveň čerpá inspiraci v tradici, je luxusní a vznešený, ale také praktický a příjemný. Můžete mít italskou kuchyni klasickou, podkrovní, kombinovanou s jídelnou nebo obývákem. Dopřejte si v kuchyni stylové vybavení a nábytek, krásné dekorace a doplňky, delikátní osvětlení a lustry, kuchyňské spotřebiče, ostrůvky, linky, pracovní desky, skříňky, jídelní židle a stoly. Zařiďte si krásnou italskou kuchyni!

Diskuze

Články

 

Podzimní atmosféra šedých tónů

Útulný byt plný přírodních tónů a vzorovaných akcentů

 

Domov vybarvený do červena

Interiéry inspirované podzimem a červenou barvou v antik stylu

Kopírování a publikování obsahu je možné pouze s uvedením autora každého konkrétního díla a s uvedením odkazu na www.stylainterier.cz
(Some rights reserved. Copyright of photos belong to each photographer/author mentioned.)